Snoop Dogg, İyi Oyun filmi için şarkı yaptı

Snoop Dogg, İyi Oyun filmi için şarkı yaptı

Dünya’nın ilk espor konulu filmi olma özelliği taşıması ile sinema sektörüne bir ilki kazandıracak olan İyi Oyun filmi, dev prodüksiyonu, başarılı genç oyuncu kadrosu ile büyük ses getirmeye hazırlanıyor.

Film için şarkı hazırladı

2 Kasım’da beyazperde’de izleyici ile buluşacak olan İyi Oyun için Hey! Douglas, Gripin ve Gazapizm’in ardından Snoop Dogg’da filme özel şarkı hazırladı.

Beş Benzemez grubu üyelerinin, yüz milyonlarca insanın oynadığı League of Legends oyununda şampiyon olmak için girdiği kıyasıya mücadelesini aktaracak olan film, müzikleri ile de bir fenomen olacağının sinyallerini veriyor.

Athena grubunun 16 yıl önce çıkardığı ‘Her Şey Yolunda’ albümünde ki bir şarkı ile açılışı yapacak olan film, 5 gencin arkadaşlıkları ile de izleyenleri etkileyeceği filmde, ünlü rapçinin ‘Sirens’ isimli şarkısı özel bir versiyonu ile film için tekrar hazırlandı.

Pop şarkıcısı Edis’in de konuk oyuncu olarak yer alacağı film, en az hikayesi kadar şarkıları ile de konuşulacak.

Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Orkun Işıtmak, Bahar Şahin, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Doğaç Yıldız, Tolga Canbeyli, Bada Oh Deniz, Kaan Sevi, Atakan Yılmaz’ın kadrosunda yer aldığı, filmin ortak yapımcısı olan Kerem Bürsin’in de konuk oyuncu olarak yer aldığı İyi Oyun 2 Kasım’da sinemaseverler ile buluşacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*