Şok iddia! 4N1K İlk Aşk final yapıp, internetten devam edecek

Şok iddia! 4N1K İlk Aşk final yapıp, internetten devam edecek

Yeni sezonun başlaması ile birlikte Cuma gününde tabiri caizse yaşam şansı çok az görülen 4N1K İlk Aşk’ın bitirilip, internet dizisi olarak yayınlanmasına yönelik planlamalar yapıldığı öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde de böyle bir gelişmenin yaşanıp, ekran dışı bir mecrada devam edebileceği ihtimaline değinip, adres değiştirebileceğinin sinyallerinin alındığını okurlarımız ile paylaşmıştık.

Bu iddia iyiden iyiye illendirilmeye başlayınca, dizinin bitirileceği ihtimali güçlendirildi. Öyle ki yeni gelen iddialar son olarak 10. bölümü yayınlanan gençlik dizisinin 12. bölümü ile final yapıp, ardından yapılacak hazırlıklar sonrasında internet mecrasında yayına sürüleceği yönünde oldu.

15 Eylül’de başlayan Foxfest’te de oldukça büyük ilgi gören, hatırı sayılır bir kitleye hitap eden diziyi bitirmek yerine, internet dizisi olarak yayına verilmesinin de akıllıca bir plan olarak göründüğünün altını da çizmek gerekiyor.

4N1K İLK AŞK KONUSU

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*