Şok iddia! Berkay, “mekanı tarayacaksınız” diye telefon açtı!

Şok iddia! Berkay, "mekanı tarayacaksınız" diye telefon açtı!

Hazırlanan iddianame’nin kabul edilmesi ile 30 Ocak’ta hakim karşısına çıkacak olan Arda Turan ve Berkay Şahin kavgasında, gündemi sarsacak bir iddia ortaya atıldı.

Takvim’de yer verilen iddiaya göre, Berkay Şahin, Arda Turan’ın burnunu kırması sonrasında sinirle dışarı çıkarak telefon açtı. Telefonla aradığı kişiye, “bu mekanı tarayacaksınız, Arda Turan’ı bacaklarından vuracaksınız” dedi.

Olayın Yaşanma Biçimi Farklı Anlatıldı

Özlem Ada Şahin’in iddia ettiğinin aksine, olayın yaşanma biçimi çok farklı şekilde anlatıldı. O iddialarda:

Özlem Ada Şahin tuvalete gittiği sırada Arda Turan’ın dirseği kendisine çarptı, bunun karşılığında da Şahin, Turan’a dönerek sen bana nasıl vurursun? dedi. Bu konuşmaları işiten Berkay, Arda Turan’ın yanına gelerek ‘kaptan seninle bir konuşabilir miyiz?’ dedi. Bu esnada Arda Turan’ı ensesinden tutunca duruma sinirlenen Arda Turan, Berkay Şahin’i yumrukladı.

Bu olayın sonrasında dışarı çıkan Berkay Şahin, telefonla bir yerleri arayarak, “mekanı tarayıp, Arda Turan’ın bacaklarına sıkacaksınız.” dedi. Bu sırada da Arda Turan arkadaşları tarafından dışarı çıkarıldı. Evine gönderilen ünlü futbolcu Özlem Ada Şahin’in eşini aradığını öğrenince, sinirlenip, silahla birlikte hastaneye gitti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*