Son Dakika! 2 küçük kızın babası Nihat Doğan için yaptıkları şikayeti geri çekti

Son Dakika! 2 küçük kızın babası Nihat Doğan için yaptıkları şikayeti geri çekti

Türkücü ve sunucu Nihat Doğan, üstüne atılı suçlamalar için açıklama yapmak yerine, anlamsız açıklamalar yapınca basın’ın ve sosyal medya’nın diline düşerek, kendini doğal bir suçlu haline getirmişti.

Açıklama yapmaktan kaçındığı gibi, gözaltına alınmadım gibi açıklamaları ile gerçek uyuşmayıp, anlattıkları ile, karakolda verdiği ifade de tutmayınca, kendisini hedef tahtasına çeviren Nihat Doğan davasında flaş bir gelişme yaşandı.

Küçük kızların annesinin ardından devreye girerek ekstra suçlamalarda bulunan baba Musa Zilan, türkücü hakkında yaptığı suçlamayı geri çekti. Nihat Doğan bu gelişmeyi sosyal medya hesabından paylaşırken, “hesap soracağım” diyerek bir kez daha basını tehdit etti. İşte Nihat Doğan’ın şikayetin geri çekilmesi hasebiyle kaleme aldığı o yazı:

Şikayeti Geri Çekti

“Şükürler olsun!! Adalet yerini buldu.KanalD anahaberin, Şahsıma attıkları iftiraları ahlaksızca namussuzca yapmaya çalıştıkları itibar suikastleri ellerinde patladı.kumpas sona erdi kızlarımızın babası ‘ olay bize farklı aksettirilen yanlış bir anlaşılmadan sadr olduğunu ve şikayetlerinden vazgeçtiklerini açıkladı..KanalD anahaber ve Magazin basınındaki Şerefsiz namussuz tetiklçilerine de hukuki olarak bunun hesabını sormazsam adam değilim.. Ne demiştik; Duasıyla varolmadığım itin köpeğin bedduası ile ölmem..tuzak kuranların tuzaklarından,ve kınayanların kınamadından korkmadan hakk konuşmaya hakkı tutup kaldırmaya devam edeceğim.Beni seven sevmeyen fakat bana inanan, vicdanlı erdemli kardeşlerimin onbinlerce destek mesajlarındam dolayı da sonsuz şükranlarımı iletiyorum.Siz bnm tanımda oldunuz Rabbim de her iki cihanda sizin yanınızda olsun.. batılın uşağı mankurt zibidiler Kininizde geberin…’Allah var gam Yok'”

musa zilan şikayeti geri çekme dilekçesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*