Söylemezsem Olmaz’da Nihat Doğan’ın yerine gelecek isim bulundu

Söylemezsem Olmaz'da Nihat Doğan'ın yerine gelecek isim bulundu

Kanal D’nin ortaya çıkardığı skandal sonrasında, bugüne kadar ekranlarda zulmetmeye çalıştığı, ağır eleştirilerde bulunduğu ünlü isimlerin öfkesini üstünde hissetmeye başlayan Doğan, programda kendi söylediği çocuk istismarcıları için idam gelsin sözleri de tekrar hatırlatılmaya başlandı.

Adeta afaroz edilen, sevgilisi dışında tek bir kişinin bile arkasında durmadığı Nihat Doğan, son darbeyi de programda ki partnerleri Bircan Bali ve Ece Erken’den yemiş, onlarda arkasında durmamıştı.

Yerine yeni sunucu geliyor

Nihat Doğan kovulduktan sonra ki ilk bölümde Doğuş’u konuk sunucu yapan Söylemezsem Olmaz, daha sonra ki yayınlarda Bircan Bali ve Ece Erken’in sunumu ile ekranlara geldi.

Yayın hayatına 2 sunucu ile devam edilip edilmeyeceği merak edilen Söylemezsem Olmaz için, Nihat Doğan’dan boşalan koltuğa gelecek isim ile anlaşıldığı, kadının bir sunucunun geleceği programın sunucusu Ece Erken tarafından açıklandı.

Etiler’de oğlu Eymen ile dolaşırken objektiflere takılan Ece Erken, “Pazartesi yeni bir sunucu geliyor. Benim de çok sevdiğim bir arkadaşım bir hanımefendi gelecek” diyerek yeni sunucu geleceğini duyurdu.

ece erken yeni sunucuyu duyurdu

Nihat Doğan’ın durumu ile de ilgili konuşan Erken, “Benim bazı çizgilerim var. O çizgiler arasında çocuk istismarı ve şiddet en başta geliyor. Babam da olsa arkasında durmam böyle bir şeyin. Aklanıncaya kadar bekliyorum. Böyle şeylerin delili şahidi olmaz. Bir takım şeyler açığa çıkar inşallah. Beyaz Tv gereken kararı aldı” ifadelerini kullandı.

Doğan ile bir arkadaşlığı olmadığını da söyleyen Ece Erken, “böyle bir şeyin doğru olma ihtimali bile beni ürkütüyor” diyerek Nihat Doğan’a karşı olan tavrını net şekilde ortaya koydu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*