Söylemezsem Olmaz’da Talat Bulut için yeni taciz iddiası ortaya atıldı

Söylemezsem Olmaz'da Talat Bulut için yeni taciz iddiası ortaya atıldı

Ece Erken ve Bircan Bali’nin sunuculuğunu üstlendiği Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında, Ece Erken kendisine gelen bir mesajı okudu. Mesaj kardeşini taciz ettiğini iddia eden bir şahıstan geldi.

Talat Bulut’un geçtiğimiz gün 100 bin TL’lik tazminat davası açtığı Ece Erken, 2 gün sonra programında kendisine gelen bir mesajı canlı yayında izleyiciler ile paylaştı.

Taciz iddialarının arkası kesilmiyor

Ece Erken kendisine gelen mesajda ki şu sözleri okudu: “Merhabalar Ece ve Bircan Hanım. Talat Bulut 5-6 sene önce bir alışveriş merkezine mağaza projelendirmesi için giden kız kardeşimi sözle taciz etmiş. Hatta ertesi gün tekrar aynı mağazaya giderek yine aynı davranışlarına devam ediyor.

Kardeşimin işi bitene kadar civarda oyalanmış. Otoparka indiğinde de arkasından koşarak taciz etmiştir. Koşmak abartılı diye düşünmeyin. Gerçekten durum böyle. Kardeşim korkuyla bunları dile getirmişti. Şimdi bunlar nasıl ispatlanabilir ki? Umarım bir şey olur. Bir şahit bir kayıt bulunur da cezasını çeker.

Talat Bulut ise hakkında ki taciz iddiaları ile ilgili olarak geçtiğimiz gün Birsen Altuntaş’ın youtube kanalında yayınlanan programına konuk olarak bu iddiaları bir kez daha reddetmiş, kendisi için olumsuz sözler sarf eden Şevval Sam’a da ateş püskürmüştü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*