Söz 52.bölüm ön izleme fragmanı yayınlandı

Söz 52.bölüm ön izleme fragmanı yayınlandı

Babasının boşluğunu dolduracak olan hiç şüphesiz ki Atsız Karaduman’ın hayat verdiği karakter olacak. Mehmet Özgür’ün yokluğunu aratmayacak olan usta oyuncu’nun diziye katacağı rengi önümüzdeki bölümlerde daha iyi göreceğiz.

51. bölümün bitmesi ile birlikte ekrana getirilen 52.bölümün ön izleme sahnesi beklentileri karşılamadı. İzleyici daha aksiyonlu, oluşan soru işaretlerini daha fazla giderecek ve daha uzun bir tanıtım görmek isterdi. Muhtemelen önümüzde ki günlerde bunu yayınlayacakları fragmanlar ile gidereceklerdir.

Yeni bölümün ön izlemesinde Agah’ın teşkilattaki sağ kolu Turhan, kurtuluş günlerini hatırlatıyor. İllerimizin, ilçelerimizin düşman işgalinden kurtuluşunu bir bir kutladığımız şu günlerde, tarihi hatırlatmak akıllıca olmuş.

Ön izlemede, Turhan, Yavuz’un eline kurtuluş savaşı döneminden fotoğraflar vererek, bundan tam 100 sene evvel, az ileride İngiliz donanması toplarını saraya çevirmiş bekliyordu. Sokaklar ingiliz fransız askerleri ile doluydu. Millet ekmeksiz, susuz, silahsız, yorgun fakruzaruret içindeydi ama umutsuz değildi. Çok değil, 5 sene sonra yeni bağımsız bir cumhuriyet kuruldu. Bir adamın peşinden gittiler.. Mustafa Kemal Atatürk’ün! Bir adam bir ülkenin kaderini değiştirebilir, hatta bütün Dünya’nın değiştirebilir.. sözleri bir kez daha tüyleri diken diken etti. İşte o teaser:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*