Söz 67. Bölüm Fragmanı! Karabatak Öldü Mü?

Söz 67. bölüm fragmanı

Star TV ekranlarının beğenilen dizisi Söz’ün 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı merakla beklenen dizinin yeni bölümünde; Yavuz ile Derya beraberce omuz omuza büyük bir savaş veriyorlar. Dragan yaptığı planla Derya’yı tuzağa çekiyor. Artık Albay Erdem ile Derya arasında seçim yapmak durumunda kalan Yavuz sonunda aşkını ilan ediyor.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Söz’ün 67. bölüm fragmanı yayına girdi. Dizinin yeni bölümü 28 Ocak Pazartesi akşamında Star TV ekranlarında yayında olacak.

Söz 67. Bölüm Özeti

Kopuk kendini kaybeder ve Savcı Derya silahını çekmek zorunda kalır. Yavuz’da onu ikna etme çabasındadır. Zor durumda kalan Derya’yı kurtarmak isteyen Yavuz, kendisini namlunun önüne atar. Bir anlık dalgınlıktan istifade eden Yavuz, son anda silahına davranır ve Kopuk ile Savcı Derya’yı kurtarır.

Karabatak’ın ise artık sonu gelmiştir. Uçurumdan aşağı sürüklenen kamyonun içerisinde kalan Karabatak’ın parçalanmış haldeki cesedi Tim tarafından bulunur. Karabatak artık şehit olmuştur. Tim, arkadaşlarının parçalanmış haldeki cesedini alarak torbaya koyar ve ardından kışlaya götürmek üzere yola çıkar. Albay Erdem ise tek başına hareket etmeyi tercih eden Karabatak’ın şehit olması ile ilgili duygu yüklü bir konuşma yapar ve yürekleri dağlar.

Söz 67. bölüm fragmanı

Derya artık iyileşmiştir. Giydiği çelik yelek sayesinde hayatta kalmayı başaran Savcı Derya’nın kaburgalarından biri incinir. Derya’da Yavuz’a Karabatak’ın cesedine ulaşamadıklarını söyler. Yavuz bu durumdan kendisini sorumlu tutar. Derya ona engel olmaya çalışır ancak başarılı olamaz. O esnada Tim gelir ve Yavuz tüm yaşananları öğrenir.

Karabatak’ın kimliği adli tıp morgunda DNA ile teşhis edilir. Nazlı’da bu yaşananlar ile birlikte Karabatak’ın ölümünü kabullenemez. Hatta Tim’i bile ikna etmeye çalışır. Ama acı gerçeği değiştirecek artık hiçbir şey yoktur.

Cenazesi kışlaya getirilen Karabatak için bir cenaze töreni tertip edilecektir. Nazlı tüm bu yaşananlar ile birlikte göz yaşlarına hakim olamazken hala içerisindeki umutla ayakta güç bela durmaya çalışmaktadır. Umudunu yitiren Tim ise şehit olan arkadaşlarının ardından büyük bir üzüntü içerisinde intikam için “Söz” verirler.

Söz Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Dragan ve Sami’nin hayalinde yeni bir ülke kurmanın hayali vardır. Bunun için dostlarından yardım almak isterler. Ancak yapılan bu ikili görüşmeler Yavuz tarafından an be an takip edilmektedir. Yavuz bu görüşmelerdeki ayrıntıları ekibe anlatınca Sami’yi zor anlar beklemektedir.

Söz 67. bölüm fragmanı

Orhan ise bu plana karşı çıkan ilk kişi olur. Hayatını kurtarma pahasına Yavuz’u riske atar. Ancak Dragan buna engel olmak için kaçak yollardan çoktan ülkeye giriş yapmıştır. Orhan’ın gizli tanık olarak dinlenebilmesi adına Savcı Derya bütün hazırlıkları tamamlamıştır. Bu organizasyona mani olmak isteyen Dragan ise hain planını hemen devreye sokar. Yavuz ise kendi hayatını riske atarak Derya ile Orhan’ı bu cehennemden çeker alır. Fakat artık kimsenin olmadığı bir yerde tek başlarına kalmışlardır. Sadece birbirlerinden alacakları güçle düşmana karşı ayakta kalacaklardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*