Söz 67. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Söz

Star TV ekranlarının beğenilen dizisi Söz, bugün 21 Ocak Pazartesi gününde 66. yeni bölümü ile yayında olacak. Şimdi herkesin merak ettiği tek soru ise Söz’ün 67. bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacak olması…

Sonunda Söz, 3 haftalık bir aranın ardından yeniden ekranlara geliyor. Uzun bir aranın sonrasında Söz dizisi 66. yeni bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümün son yayınlanan fragmanında Albay Erdem şehit düşen askeri getirirken, Karabatak’ın cenazesini Tim elinde taşıyor. Nazlı da gerçeklerle yüz yüze geliyor.

Söz 66. Bölüm Ne Zaman?

Söz dizisinden beklenen haber geldi. Star TV ekranlarının fenomen dizisi Söz, 21 Ocak akşamında Star TV ekranlarında izleyicisi ile 3 haftalık bir aranın ardından tekrar beraber olmanın heyecanını yaşayacak. Yeni bölümde Yavuz, sevdikleri adına gözünü bir kez daha karartarak bu konuda ne kadar cesaretli olduğunu bir kez daha gösterecek. Sami de iyi bir ders alacak.

Söz

Söz Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Söz dizisinde merak edilen en büyük sorulardan biri de Savcı Derya ile Yavuz arasındaki büyük aşk… Bayrak için eşini hatta ailesini kaybeden Yavuz’un kalbi artık yeni aşklara kapalıdır. Ancak Savcı Derya ile yakınlaşmaları Yavuz’u rahatsız etse de bir türlü ona karşı gelemez. Karabatak’ın akıbeti de bu bölümde netlik kazanacak.

Söz Son Bölümde Neler Yaşandı?

Tamirhaneye düzenlenen saldırı Yavuz’u şok eder. Ateş hattında kalan Kopuk ve Turhan zor zamanlar geçirir. Yavuz’un son anda tamirhaneye yetişmesine rağmen Kopuk’u kurtarmayı başaramaz ve arkasından gelen adamlar tarafından son anda kaçırılır. Sami’nin planı da tıkır tıkır işlemektedir. Sami, Yavuz’u arayarak ona şantaj hazırlar ve bunun için Kopuk’u kullanır.

Derya hemen olay yerine gelir. Yavuz’dan isim vermesini ister. Düşmanlarının çok tehlikeli olduğunu belirten Derya, Kopuk’u sağ salim kurtaracağını söyler. Ancak Yavuz susar ve konuşmaz. Albay Erdem ve Tim askerleri Karabatak için düşman kapısındadır. Düşman askerleri bu durumu haber alınca silahlarına davranır. Albay Erdem her şeyi göze almıştır. Düşmanlar, Erdem’e silahını bırakmasını söylese de bu kabul edilemez bir tekliftir.

Söz

Düşman uyarısının hemen ardından silahlar ateşleniyor. Taciz ateşine karşılık Albay Erdem’in yanındaki Tim de silahlarına davranıyor. Tüm bu anlar an be an kameralardan takip ediliyor. Tim’in bu ısrarcı duruşu karşısında Dragan ve yabancı üste yer alan Yüzbaşı tedirgin oluyor. Dragan yeni planı ile Karabatak’ı ateşe atarken onu bir kez daha ölümle burun buruna getiriyor.

Karabatak’ın tek derdi ise düşmandan intikam almak ve ardından Şero’yu öldürmektir. Yavuz’da dostu olan Kopuk’u kurtarmak için plan peşindedir. Kopuk’un hayatı ile oynayan Sami ise artık iyi bir dersi hak etmiştir.

Şimdi tüm gözler Söz dizisinde Savcı Derya ile Yavuz’un üzerindedir. Derya’nın aşkına karşılık kalbi yeni sevdalara kapalı olan Yavuz neler yapacak?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*