Söz ve Çukur yeni sezonu ekranlarda! Reyting savaşı başladı

Söz ve Çukur yeni sezonu ekranlarda! Reyting savaşı başladı

Total grubunun istisnasız lideri Söz, yine grubun diğer güçlü dizileri Yasak Elma ve Çukur bu akşam ekranlara gelecek ve Pazartesi gününün reyting savaşı başlayacak. Rakiplerine göre ekranlara 1 hafta geri dönen Yasak Elma avantajlı gibi görünse de izleyicinin Söz ve Çukur dizisine olan hasreti ‘prangalar’ eskittirdi.

Her iki dizide aksiyon dolu yep yeni bir hikaye ile izleyicisi ile buluşuyor. Çukur’da Karakuzular Koçovalı’ların dönemini kapatıp, mahallede hakimiyet sağlarken, Yamaç zor bir durumdadır. Mahalleyi ablukaya alan Karakuzular nefes bile aldırmazken, Yamaç’ı da bulup, işkence ederler.

Söz’de ise bambaşka bir hikaye başlamıştır. Derman’ın ölümünden sonra diziye pek çok kişinin ölümünden sorumlu, Kasap lakaplı Dragan gelmiştir. Yavuz ise gizli kimliği ile istihbarat içinde operasyonlar yürütür fakat Yavuz’un gizli kimliği uzun süre gizli kalmaz. Yavuz’u öldü sanan tim’i onun yaşadığını öğrenecektir.

İzleyiciyi ekranı başına kilitleyen yeni sezon bölümlerinde Pazartesi gününün reyting liderinin kim olacağı şimdiden merak konusu oldu. İstatistikler Söz’ün birinci sırada bitireceğini gösterirken, Çukur’un günün ikinci, Yasak Elma’nın da üçüncü olacağını gösteriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*