Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Söz’ün 3.sezon tanıtımı 5 milyona koşuyor

Dizi Haberleri

Söz’ün 3.sezon tanıtımı 5 milyona koşuyor

Sezon finali bölümü ile 6.37 reyting elde ederek büyük bir başarı ile araya giren Söz, Eylül’de ekranlara gelecek 3.sezon tanıtımı ile de büyük ilgi topladı. Başarılı dizinin ilk teaser’ı şimdiden 4 milyonun üzerinde bir izlenme sayısı yakaladı.

Tolga Sarıtaş’ın oynadığı Üsteğmen Yavuz’un, bir süre macerasına ‘Yalnız Kurt’ olarak devam edecek Söz’ün 3. sezonu dizinin hayranları tarafından büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.

Dizinin 3. sezonu ilk ilk tanıtım yayınlandığında tanıtıma adeta hücum eden izleyiciler, Youtube’da 1.7 milyon kez izlerken, instagram gibi diğer sosyal medya platformlarında da 2.5 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı.

İlk günlerinde elde ettiği bu izlenme ile Youtube trend videolar’da 1. sıraya oturan Söz, bir kaç gün boyunca sürdürdüğü bu liderliğini, daha sonra gün içerisinde ki izlenme sayısı azaldığı için kaybetti ve trend videolar’da 7. sıraya geriledi.

Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği Söz, yeni sezonda kadrosuna kattığı yeni oyuncular ile daha iddialı geri dönmeye hazırlanırken, dizinin hayranları şimdiden gelecek 2. tanıtımı merakla beklemeye başladı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı