Söz’ün yeni sezon afişi çıktı

Söz'ün yeni sezon afişi çıktı

Deniz Baysal, Sarp Akkaya, Ece Çeşmioğlu, Atsız Karaduman gibi isimler ile 3.sezonuna başlayacak olan Söz, sezonun ana karakterlerinin yer aldığı bir afiş hazırlayıp, afişi de görücüye çıkardı.

Geçtiğimiz sezonun yıldızları dışında, yeni sezonda diziye dahil olan Sarp Akkaya ve Deniz Baysal’ın yer aldığı afişte, Yalnız Kurt Yavuz Karasu’nun üniformasız görüntüsü dikkati çekiyor. Belli ki bu sezon Yavuz Karasu’ya üniforma giydirmeme konusunda yapımcılar kararlı..

Yeni sezona katılan karakterleri hatırlayalım:

Korkusuz ve Başarılı Savcı Derya (Deniz Baysal)

Korkusuz genç Cumhuriyet Savcısı Derya karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Baysal’ın hayat vereceği Savcı Derya, üniversiteyi dereceyle bitirdikten sonra, yurtdışındaki masterını yarıda bırakıp savcı olmak için ülkesine dönmüştür. Doğu bölgelerinde görev yapmak için başvurmuş ve terör örgütleriyle girişilen mücadelelerde gösterdiği başarı kariyerinde hızla yükselmesini sağlamıştır. Genç yaşına rağmen, mesleğinin verdiği ağırlıkla, sert, kararlı ama özel hayatında bir o kadar da içtendir. Tecrübesi çok olmasa da suçlu ve masumu bir bakışla ayırt edecek yeteneğe sahiptir. Ülkenin içinde bulunduğu durum ve terör örgütlerinin yürüttüğü hain planlar onu sadece savcı olarak değil, terör mağduru bir vatandaş olarak da sınayacaktır.

Kasap ‘Dragan’ (Sarp Akkaya)

Dragan Ratkoviç, doksanlı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında birçok Müslüman’ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için yetiştirilmiştir. Kadın çocuk yaşlı demeden karşısına çıkan her insanı kesip biçmiş, kurşuna dizdirmiş azılı bir katildir. ‘Kasap’ lakabı da buradan gelmektedir. Dragan ülke güvenliğini tehdit edecek hain bir plan için Türkiye’dedir.

MELİSA (ECE ÇEŞMİOĞLU)

Heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle yeni sezona da damgasını vuracak olan ‘SÖZ’ dizisinde Çeşmioğlu, Melisa karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

söz 3.sezon afiş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*