Spiker Benan Kepsutlu kocası için korunma kararı aldırdı

Spiker Benan Kepsutlu kocası için korunma kararı aldırdı

Bunun son örneği Habertürk spikeri Benan Kepsutlu oldu. Eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Özgür Taşdemir ile geçtiğimiz yıl dünya evine girdikten sonra hayatı kabusa dönen Kepsutlu, soluğu mahkemede aldı.

benan kepsutlu özgür taşdemir

Kepsutlu’nun şikayetleri sonrasında merkeze çekilerek açığa alınan eski müdür’ün kendisine yaptığını iddia ettikleri ise inanılır gibi değil. Asayişi, vatandaşı korumak ile görevli bir ismin, İstanbul Emniyet’inde çok kritik görevde bulunan bir polisin eşine bunları yapması, elaleme ne yapmaz dedirtti. Ölümle tehdit edildiği için hayatından endişen Kepsutlu, avukatı aracılığı ile korunma davası açtı.

PROGRAMINI SUNAMADI, OKULDA DERSİNİ VERMEYE GİDEMEDİ

Ünlü spikerin avukatı yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Müvekkilim, evlendiği günden beri eşinden psikolojik, sözlü ve fiziksel şiddet görmektedir. Eşinden gördüğü şiddet nedeniyle çoğu zaman programlara çıkamamış, öğretim görevlisi olduğu kurumda da derslere girememiştir. Vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşan, kolu kırılan müvekkilin koluna hastanede platin takılmıştır.

BEBEĞİNİ DÜŞÜRDÜ

Müvekkilin gördüğü şiddet nedeniyle bebeği karnında ölmüştür. Bebek 4 aylık olması nedeniyle ancak kürtaj yoluyla alınmıştır. Hasta yatağında darp edilen Benan Kepsutlu’nun saçlarından tutan davalı koca, kolundaki serum girişini çıkartmaya çalışmıştır.

Davalı, koruma kararı çıktıktan sonra müvekkili tehdit etmeye, mesaj atmaya, aramaya devam etmiştir. Davalının 1 milyon lira tazminatın yanı sıra aylık 20 bin lira tedbir nafakasına hükmedilmesini ve mal varlığına tedbir konulmasını istiyoruz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*