Star Life’ın eski sunucusu Magazin D’nin sunuculuğuna geçti

Star Life'ın eski sunucusu Magazin D'nin sunuculuğuna geçti

Yeni yayın döneminde Fox ekranlarında program sunmaya hazırlanan Çağla Şikel’den boşalan Magazin D sunuculuk koltuğunu, bundan sonra güzel sunucu Dilay Korkmaz dolduracak.

Medyatava’nın iddiasına göre Star Life’ın eski sunucusu Dilay Korkmaz’ın yeni yayın döneminde Magazin D programı Dilay Korkmaz tarafından sunulacak.

Dilay Korkmaz Kimdir?

Seksi model Dilay Korkmaz, 2010 yılında Miss Turkey yarışmasında yer aldı ve yarışmayı 4. olarak tamamladı.

Yarışmanın ardından Çin’de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 ülkeden katılan yarışmacılar arasında ilk 15’e girerek büyük başarıya imza attı.1990 yılında Ankara’da doğan güzel manken ve sunucu Dilay Korkmaz Star Tv ekranlarında Star Life adlı magazin programını sundu.

Dilay Korkmaz, 2017 yılında çekimleri tamamlanan Karımı Gördünüz mü? isimli sinema filminde oynadı..Gazi Üniversitesi Muhasebe Bölümü mezunu Dilay Korkmaz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Mehpare Çelik’ten diksiyon dersleri ve Başkent İletişimde Spikerlik ve sunuculuk eğitimleri aldı.

Bir röportajında Türkiye’nin en güzel kadınlarını, annesi ve Çağla Şikel olarak tanımlayan ünlü sunucu, dünyanın en güzel kadını olarak ise Alessandra Ambrosio’yu göstermişti.

dilay korkmaz resim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*