Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Sübyancılıkla suçlanan Onur Ünlü, saldırı korkusu yaşıyor

Magazin

Sübyancılıkla suçlanan Onur Ünlü, saldırı korkusu yaşıyor

Kendisinden 20 yaş küçük oyuncu Hazar Ergüçlü ile aşk yaşayan Onur Ünlü, sosyal medyadan gelen mesajlar nedeniyle korku yaşıyor.

Sübyancılıkla suçlanan Onur Ünlü, saldırı korkusu yaşıyor

Aşk yaşadıkları ortaya çıktığında özellikle aralarında ki yaş farkı ve Hazar Ergüçlü’nün bir videoda oldukça mutsuz göründüğü anlar nedeniyle sıkça eleştirilen iki aşıktan Onur Ünlü, saldırıya uğrama korkusu ile mahkemeye başvurdu.

Sübyancı ithamı ile karşı karşıya kalan, sosyal medyada da bu şekilde tenkit edilen Onur Ünlü, ‘Saldırıya uğrayabilirim’ diyerek mahkemenin yolunu tuttu. Günaydın’da yer alan haberde, 46 yaşında olan yönetmen Onur Ünlü, “26 yaşındaki Hazar Ergüçlü ile ilişkim nedeniyle sosyal medyada hedef haline getiriliyorum. ‘Torunun yaşındaki kızla berabersin, sübyancı’ diyerek hakkımda linç kampanyası düzenleniyor” dedi.

Dilekçesinde, “Söz konusu eleştiriler, küçük düşürücü küfürler; itibarıma, haysiyetime yönelik ağır ithamlar. Bu yüzden halk bana karşı öfkeyle yaklaşıyor. Fiziksel bir şiddete maruz kalabilirim.” diyerek korkusunu ve tepkisini dile getirerek, kendisine bu ithamlarda bulunan 61 sosyal medya kullanıcısı hakkında şikayette bulundu.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı