Şükran Ovalı’nın bebeğini görmeye giden gidene

Beşiktaş’ın milli futbolcusu Caner Erkin ve ekranların güler yüzlü, sevilen oyuncusu Şükran Ovalı’yı aileleri kadar, dostları ve arkadaşları da bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Doğum’a girerken bile onlarca arkadaşı yanında olan, Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan, Ezgi Mola ve Bergüzar Korel gibi pek çok ismin yalnız bırakmadığı çifte, doğum sonrasında da ziyaretçi akını gerçekleşti.

Giden Gidene

3.5 kilogram ağırlığında Dünya’ya gelen, Mihran Ela ismini verdikleri bebeği için tebrik etmeye gelen isimlerden biri de ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan oldu. Şu sıralar Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi ile bir hayli yoğun olan usta isim, “İnsanlar keşke hastanelere hep böyle güzel şeyler için gelseler. Hastanelerin en güzel katları doğum katlarıdır. Şükran, benim çok değer verdiğim biridir. Ben şimdi dayı mı oldum dede mi oldum bilmiyorum” diyerek güldürdü.

arda turan - oğuzhan özyakup caner erkin ziyareti

Çift, sanat camiası kadar, spor camiasından da hayırlı olsun ziyaretleri aldı. Aynı takımda top koşturduğu genç yetenek Oğuzhan Özyakup ve Başakşehirli futbolcu Arda Turan’da yakın dostları Caner Erkin ve eşini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*