Sürpriz ayrılık! Seda Akgül, 4 Kadın Zamanı programına veda etti

Sürpriz ayrılık! Seda Akgül, 4 Kadın Zamanı programına veda etti

Kısmetse Olur isimli televizyon programı ile kariyerinde önemli bir sıçrayış yakalayan, ardından da ekran önünde ki kariyerine devam eden Seda Akgül, Derya Tuna, Eylül Öztürk ve Hande Ataizi ile birlikte sunuculuğunu üstlendiği 4 Kadın Zamanı programına bugün gelen bölüm ile birlikte veda etti.

Programdan kovuldu mu?

Sezona en erken başlayan gündüz kuşağı programında yaşanan bu sürpriz ayrılığın sebebine ilişkin ‘yol bitti’ demekten başka, sebebini anlamaya yönelik bir açıklamada bulunmayan Seda Akgül, programa veda edeceği bilgisini de sosyal medyadan vermişti.

Çektiği bir video ile bu ayrılığı duyuran ve sevenlerini üzen Seda Akgül o video da, “Yarın benim son günüm Umarım buna saygı duyarsınız. Gerçekten yarı yolda bırakmak diye bir şey yok. Bazen yol orada bitiyor ve bırakmak gerekiyor. Ben Kanal D logosunu çok seviyorum. Dostlarım Derya, Eylül, Hande iyi ki sizlerleri tanıdım. Yeni projelerde görüşmek üzere” dedi.

Bunun dışında video’ya birde not ekleyen güzel sunucu, “Her tercih bir vazgeçiştir… Her bitiş bir başlangıçtır… Ben hayatımda sadece mesleğimi sevdim çünkü en iyi yapabildiğim şey konuşmak. Birbirimizi çok özlemeden buluşmak dileğiyle.” notu ile ayrılığın sitemli olduğunun şifrelerini de vermiş oldu.

Seda Akgül’den boşalacak olan koltuğa kimin oturacağı ile ilgili bir açıklama da gelmedi. 4 Kadın konsepti ile mi devam edilecek yoksa programın adında değişikliğe mi gidilecek, bu da muhtemelen önümüzdeki Pazartesi günü netleşmiş olacaktır.

https://www.instagram.com/p/BoPuT1ZBsAE/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*