Survivor 2019 Ne Zaman Başlayacak?

Herkesin merakla beklediği Survivor 2019 yarışması için geri sayım devam ediyor. Yapımcı ve TV8’in sahibi Acun Ilıcalı daha önceden adaylar hakkında bazı bilgiler vererek Survivor’ın takipçilerini heyecanlandırmıştı.

Son olarak yılbaşı gecesinde O Ses Türkiye yarışmasında yeni yıla saatler kala Survivor 2019’un bu sene 2 Şubat Cumartesi akşamında başlayacağını söyleyen Acun Ilıcalı, konseptin değişiklik göstereceğini belirterek gönüllüler-ünlüler konseptinin yerine bu sezon Türkiye-Yunanistan mücadelesi şeklinde bir rekabet ortamı oluşacağını söyledi.

Oldukça eskiye dayanan Survivor mücadelesinde şu ana kadar yarışan isimler yerine bu sezon daha değişik adaylar ekranlarda boy gösterecek. Yarışmanın formatı tamamen değişirken Survivor 2019’un yeni adayları başlatılan oylama sistemi ile belirlenecek ve Ocak ayının son haftasında bu isimler teker teker kamuoyu ile paylaşılacak.

Survivor 2019 Ne Zaman Başlayacak?

Geçen sezonda All Star formatı ile ekranlara gelen Survivor’da büyük bir çekişme yaşanmış ve Kıbrıs’ta gerçekleştirilen büyük finale Hilmi Cem, Anıl, Nagihan ve Adem kalmıştı. İlk yapılan SMS oylamasının ardından yarışmaya ilk olarak Hilmi Cem ardından Anıl veda etti. Survivor 2018’de sezonun son oylamasında ise finale kalan isimlerden Adem Kılıçcı zirvede yer alarak şampiyonluğunu ilan etmiş oldu. Survivor 2018’de izleyenleri en çok şoke eden olay ise çeyrek finalde yarışmaya veda eden isim Turabi Çamkıran oldu.

Bu sezon 2019 yılında Türk ve Yunan yarışmacılar arasında yaşanacak yeni bir rekabet ortamı ile izleyenlerin ekran başına kilitlenmeleri hedef alınıyor. Birbirinden zorlu etaplar ve yarışmacılar eşliğinde nefes kesen mücadeleler unutulmaz anları da beraberinde getirecek. Ancak yeni gelecek olan yarışmacıların Survivor’a nasıl bir katkı yapacağı merak konusu olurken ilk isimlerden biri olan MasterChef Türkiye’nin tanıdık siması Hakan Kanık adı Acun Ilıcalı tarafından sosyal medya üzerinden resmen açıklandı.

Survivor’ın İlk İsmi Hakan Kanık

1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen MasterChef Türkiye‘nin tanıdık isimlerinden Hakan Kanık, Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olduktan sonra Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi heykel bölümünde eğitim gördü.

Mezuniyetin ardından etler üzerinde kendisini daha da geliştiren değişik mutfaklarda et pişirme konusunda iddialı konuma gelen Kanık, kendisine oldukça güveniyor. Asıl mesleği komi olan Kanık, bu sezon Türkiye-Yunanistan konseptinde Survivor adasında yarışacak ilk isim oldu.

2 Şubat 2019 Cumartesi akşamında TV8 ekranlarında başlayacak olan Survivor 2019 diğer yarışmacı adayları arasında; Asil Cengiz, Atakan Işıktutan, Azim Kaan Güvenilir, Buse Akar, Yağız Erdoğan, Büşra Yalçın, Seda Ocak, Ecem Onaran, Özgür Özdemir, Emin Günenç, Okay Köksal, Emre Durak, Müzeyyen Seren Bayülken, Erdem Ekşioğlu, Kaan Kazgan, Hikmet Tuğsuz, Sude Burcu, Sinem Kılıç, Simge Olçun, Sıla Rümeysa Ölçek, Kader Karakaya, Burak Yurdugür, Bora Edin, Begüm Güven, Serpil Uzunçavdari Yusuf Karakaya, Sami Levi, Halim Baydur, Melisa Emirbayer yer alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*