Survivor 2019’un ilk yarışmacısı Masterchef yarışmacısı oldu

Survivor 2019'un ilk yarışmacısı Masterchef yarışmacısı oldu

TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Masterchef isimli ‘şeflik yarışması’ programının yarışmacıları arasında yer alan Murat Özdemir, Survivor 2019’da yarışacak olan ilk isim oldu.

Daha önce Onur Büyüktopçu’nun sunduğu, yine TV 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programına da katılan ancak burada oldukça agresif tavırlar sergileyen Murat Özdemir, Onurtopçu tarafından programdan uzaklaştırılmıştı.

Yemekteyiz serüveni ardından, Masterchef ile aşçılık meziyetlerini sergilemeye devam eden 45 yaşında ki isim, evli ve bir çocuk babası.

survivor 2019 ilk yarışmacısı murat özdemir

Acun Ilıcalı, kendi kanalında yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ isimli programa katılarak, Survivor programı ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

İlk yarışmacı açıklandı

“Önümüzdeki yıl Survivor’ın 2019 konsepti Türkiye Yunanistan olacak. İki ülkede de aynı anda yayınlanacak olan program için yayın ortak olmayacak. Farklı montajlarla ekrana yansıtılacak olan programda, Yunanistan tarafı için yarışmacıların yaşantıları daha fazla ekrana yansıtılacak. Buna rağmen yarışacakları oyunlar aynı olacak. Bir ada da Türkler diğerinde de Yunanlılar mücadele edecek ve kıyasıya bir yarış olacak”

Survivor’ın yeni sezonunda All star olmayacağı için yeni yarışmacılar ile ekranlara gelecek. Yunanistan tarafında programı sunacak olan kişiye takım kurma yetkisi verildi ve şuanda Yunanistan’ı araştırıyor. Survivor, Şubat 2019’da ekranlarda olacak.”

Ilıcalı, “Exathlon yarışmasını şuanda düşünmüyoruz, Survivor’a odaklandık. Yunanistan’dan da Survivor çekiyoruz. Exathlon şu anda 6 ülkede çekiliyor. Macaristan’da Exathlon’a başlıyoruz. Meksika’da şu anda yayındayız” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*