Suzan Kardeş, Belgrad’da sahne aldı

Suzan Kardeş, Belgrad'da sahne aldı

Performans öncesinde Balkan bölgesinin önemli televizyon kanallarından Grand Tv’e konuk olan Kardeş, sunucu Ivana Djorddjevici’nin sorularını yanıtladı. Kanalın magazin programına konuk olan Suzan Kardeş, Türkiye’de de sıklıkla seslendirdiği Balkan müziklerinin hakkını verdiğini gösterdi.

Hazır gitmişken Belgrad’ı gezmeyi de ihmal etmeyen Kardeş, Yunus Emre Enstitüsü’nü gezdi. Burada hatıra fotoğrafı çektiren ünlü isim, bu fotoğrafı da sosyal medya hesabından yayınladı.,

Yayınladığı fotoğrafa, “Yarınki konserimizden önce Yunus Emre Enstitüsü’nü ziyarete gittik. Bizi misafir ettiler ve birlikte Türk çayı içtik. Destekleriyle bizi hiç yalnız bırakmıyorlar. Dünyanın her yerinde bu güven duygusu her zaman bizi mutlu ediyor. Gurbette bizi her türlü temsil ettikleri için ayrıca emeklerine teşekkür ederiz. Öğle yemeğine bizi davet eden büyükelçimiz Tanju Biliç’e ayrıca teşekkürler. Aziz Çetin ve tüm enstitüsü görevlilerine teşekkür ederiz” diyerek not düştü.

Belgrad’da gerçekleşen Todo Mundo World Music Festival’inde sahne alan Kardeş, Divanhana ile birlikte Sevdalinka şarkıları ve Türk Sanat Müziği parçalarını söyledi. Coşkusu ve sahne performansı ile de kendini seyredenleri büyüledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*