Taht Oyunları ve Uzay Oyunları’nın yıldızları Time Freak’de buluştu

Taht Oyunları ve Uzay Oyunları'nın yıldızları Time Freak'de buluştu

Andrew Bowler, Oskar adaylığı kazandığı kısa film Time Freak’i şekillendirdiği, yine kendisinin yazıp yönettiği uzun metrajlı Time Freak filminde iki genç yeteneği buluşturdu.

Stillman (Asa Butterfield) ve Debbie (Sophie Turner) iki sevgilidir. Debbie, erkek arkadaşından ayrılmaya karar verir ancak Stillman’in sevgilisini bırakmaya hiç niyeti yoktur. İşleri nasıl düzeltebileceği noktasında arayışa giren aşık adam, meseleye bilimsel olarak yaklaşıp bir zaman makinesi icat ediyor. Makineyi icat etmesi ile birlikte zamanda yolculuğa çıkan Stillman, sevgilisi ile tanıştığı ilk güne dönerek, sorun yaratan noktalar ne ise bunları tekrar etmeyerek ilişkisini yoluna sokmaya çalışıyor. Her sorunla karşılaştığında zamanda geriye giden aşık genç, Debbie’nin hayatında kalmasını bu şekilde sağlarken, icat ettiği makine bozulunca da işler karışıyor.

Skyler Gisondo (Evan), Aubrey Reynolds (Blue Ribbons), Mary Elizabeth Boylan (Sophia) ve Will Peltz gibi isimlerinde yer aldığı filmin Rusya için vizyon tarihi 1 Kasım 2018 olarak ilan edilirken, Amerika ve Türkiye için olan vizyon tarihi ise henüz netleşmedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*