Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Taht Oyunları ve Uzay Oyunları’nın yıldızları Time Freak’de buluştu

Film Haberleri

Taht Oyunları ve Uzay Oyunları’nın yıldızları Time Freak’de buluştu

Dünya’yı kasıp kavuran Game of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner ve Ender’s Game (Uzay Oyunları) dizisinin genç yıldızı Asa Butterfield, bilim-kurgu ve romantik komedi karışımıTime Freak filminde bir araya geldi.

Taht Oyunları ve Uzay Oyunları'nın yıldızları Time Freak'de buluştu

Andrew Bowler, Oskar adaylığı kazandığı kısa film Time Freak’i şekillendirdiği, yine kendisinin yazıp yönettiği uzun metrajlı Time Freak filminde iki genç yeteneği buluşturdu.

Stillman (Asa Butterfield) ve Debbie (Sophie Turner) iki sevgilidir. Debbie, erkek arkadaşından ayrılmaya karar verir ancak Stillman’in sevgilisini bırakmaya hiç niyeti yoktur. İşleri nasıl düzeltebileceği noktasında arayışa giren aşık adam, meseleye bilimsel olarak yaklaşıp bir zaman makinesi icat ediyor. Makineyi icat etmesi ile birlikte zamanda yolculuğa çıkan Stillman, sevgilisi ile tanıştığı ilk güne dönerek, sorun yaratan noktalar ne ise bunları tekrar etmeyerek ilişkisini yoluna sokmaya çalışıyor. Her sorunla karşılaştığında zamanda geriye giden aşık genç, Debbie’nin hayatında kalmasını bu şekilde sağlarken, icat ettiği makine bozulunca da işler karışıyor.

Skyler Gisondo (Evan), Aubrey Reynolds (Blue Ribbons), Mary Elizabeth Boylan (Sophia) ve Will Peltz gibi isimlerinde yer aldığı filmin Rusya için vizyon tarihi 1 Kasım 2018 olarak ilan edilirken, Amerika ve Türkiye için olan vizyon tarihi ise henüz netleşmedi.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı