Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Talat Bulut davasında son dakika gelişmesi

Televizyon

Talat Bulut davasında son dakika gelişmesi

Yasak Elma setine yaşanan taciz skandalı sonrasında adli sürece taşınan iddialar için geçtiğimiz haftalarda mahkemeden çıkan karar, oyuncu Talat Bulut’un lehine olup, takipsizlik kararı verilmişti.

Taciz’e uğradığını iddia eden set çalışanının avukatı, verilen takipsizlik kararına itiraz ederek Bakırköy 1’inci Sulh Ceza Mahkemesi itiraz etti. Davayı gören mahkeme, itiraz hakkında ki kararını verdi.

Bir kez daha Talat Bulut lehine verilen kararda, avukat tarafından yapılan itiraz reddedildi ve takipsizlik kararı onanmış oldu. Bu karar, Özge Ş. tarafından tacizle suçlanan Talat Bulut için hukuk nezdinde tamamen aklanma olarak görülürken, oyuncu ile ilgili vicdanlar ise rahat değil.

Talat Bulut’un avukatı Ahmet AVŞAR tarafından yayınlanan açıklamada, Özge Ş.’nin itirazının KESİN OLMAK ÜZERE reddine karar verilmiştir ifadeleri kullanıldı.

Avukat Avşar, bu karara rağmen müvekkilime karşı saldırganlıklarını sürdürmeye devam eden ısrarcı kimselere karşı hukukun tanıdığı olanaklar ölçüsünde ve yasal zeminde hesaplaşma gerçekleşeceğini ifade ederek de gözdağı verdi.

talat bulut son mahkeme kararı

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı