Talat Bulut hayranlığı çöküyor

Talat Bulut hayranlığı çöküyor

Malum artık ödüle aday bir proje film yaratmadı iseniz, veya iyi bir gişe yapan bir filmde oynamadıysanız orada ki oyunculuğunuzdan kimse konuşmaz, muhtemelen bir çoğunun haberi bile olmaz.

O nedenle artık oyuncuların vitrini diziler. Bende Talat Bulut’u bir dizide gördüğümde, işi gücü bırakır izler, içimden de adam oynuyor diye geçirirdim.

Bu usta, bu muhteşem oyuncu şimdilerde ise başarısı, yeteneği ile değil, taciz krizi ile anılıyor. İddialar doğru mudur bilinmez, takipsizlik kararı verildi ama genç kızın avukatı itiraz etti.

Talat Bulut’u bir anda itici kılan bu iddialar mı? Kimisi için evet, ama içinde benimde bulunduğu kimisi için ise “kanıtlanmadığı” sürece masumluk karinesi esastır, dolayısı ile de ön yargılı yaklaşmak haksızlık olur.

Geçtiğimiz günlerde bir platformun denk geldiği Talat Bulut, kendisine uzatılan mikrofonlara, “I’m sorry, I don’t know.” diyerek üzgünüm, bilmiyorum dedi. Bu tavra gerek var mıydı? O videoyu izlediğimde birden dedim ki bu ne lakaytlık, bu ne garip bir üslup. Nihayetinde yakıştıramadım! Muhabir arkadaşlarımız için daha da üzülüyorum, peşini koşup, uzun bir aradan sonra ilk defa bir adamı görüntüleme gayreti gösteriyorsun, hak ettikleri yaklaşım bu mu?

Keşke konuşmak istemiyorum deseydi de, sessiz kalmakla eleştirilseydi…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*