Talat Bulut ile Şevval Sam arasında gerginlik tırmanıyor: Gereksiz varlık cevabı!

Talat Bulut ile Şevval Sam arasında gerginlik tırmanıyor: Gereksiz varlık cevabı!

Taciz iddialarından bu yana araları açık olan, her defasında Talat Bulut aleyhinde tavır takınan ve sözler sarf den Samyeli, kendisi için hazırlanan sürpriz doğum günü partisinde de benzer bir adım attı.

Doğum günü hasebiyle kendisi için düzenlenen doğum günü kutlamasında, adet olduğu üzere mumu üflerken dilek dileyen Sam, bu dileğini de sesli bir şekilde “Dileğim gereksiz varlıklardan kurtulmak” diyerek paylaşmıştı.

Kendisine dava açması nedeniyle artık aleni olarak Talat Bulut ismini ağzına alarak açıklama yapmayan Şevval Sam, üstü kapalı bir şekilde Talat Bulut’a olduğu düşünülen bu sözleriyle bir kez daha Talat Bulut’un tepkisini çekti.

Talat Bulut Video Yayınladı

Sosyal medya hesabından bir video yayınlanan usta oyuncu Talat Bulut, Şevval Sam’ın dileğinde ki sözleri üzerine şunları söyledi: “Arşiv yapmak ne kadar güzel bir şey. Saatli Maarif Takvimi’ nin 11 Kasım 1973 yılına ait bir yaprağı var elimde. Günün sözü şöyle: Yokluk içinde geldiği yeri marifet zannedip sevinme gereksiz yere de gerinme sonra seni bir şey zannederler. Gerekli ve gereksiz varlıklar üzerine bir kaç şey söylenmiş başkalarına iftira atmaya geldim bu benim özüm diyorsan gereksiz varlıksındır. Yine başkalarının üzerinden prim yaprak kendine becerikliyim diyorsan, sen zaten busundur değişmezsin, gereksiz varlıksındır. Oyunculuk kendini yeni yeteneklere zorlamaktır, bunun için de zeka gerekiyor. Zekan yoksa zaten gereksiz varlıksındır. Ben de bu dünyaya insan olmaya geldim diyorsan çok gerekli varlıksındır. Böyle düşünenler için haftanın iyi geçmesini diliyorum. Hepinize sevgiler.”

View this post on Instagram

Saatli Maarif Takvimi’nin maarifeti…

A post shared by Talat Bulutt (@talatbulutt) on

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*