Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Talat Bulut: Linç seviciler itibarımı zedeliyor

Magazin

Talat Bulut: Linç seviciler itibarımı zedeliyor

Taciz iddiaları için mahkemede hakkında takipsizlik kararı verilen, ardından yapılan itirazda da takipsizlik kararı onanan Talat Bulut, ya avukatı aracılığı ile açıklama yapıyor, ya da bir kaç kelimelik ‘göndermede’ bulunduğu paylaşımlara imza atıyordu.

Sessizliğini koruyup, mahkeme kararı ardından da hakkında devam eden eleştirilere, kariyerini ve imajına etki eden haberlere karşı ağzını açmayan Bulut, sonunda sessizliğini bozdu.

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile, iftira kampanyasını sürdüren, hayatına olumsuz yönde etki eden suçlamaları sürdüren kişi ve kişiler ile mahkemede hesaplaşacağını söylediği bir yazı yayınladı.

O açıklamasına, Mevlana’nın bir sözünü değiştirmeliyim diyerek başlayan Bulut şu sözleri sarf etti: “Mevlana’nın ‘dün dünde kaldı ama yarına dair bir şey söylemek lazım’ sözünü ben değiştirmeliyim. Dün dünde kalmadı. Bugüne ve yarına dair yeni şeyler söylemek ve uyarılar yapmak gerek. Üzerime haksızca atılan ve mesnetsiz olduğu yargının tüm mercileri tarafından defalarca ispat ve tescil edilen bir iftirayı insanoğluna yakışmayacak bir şekilde bana düşmanlık için pervasızca kullanma çabası içine giren herkesi ama herkesi bugüne kadar hayret ve sükûnetle takip ettim.

LİNÇ SEVİCİLER İLE HESAPLAŞACAĞIZ

Hakkıma ortaya atılan yalanın açık bir iftira olduğu yargı tarafından tüm detaylarıyla ortaya konduğu halde bazı linç seviciler kamuoyu nezlinde itibarımı zedelemek için hala çırpınmaya devam ediyor. Onlar artık bilmeliler ki bana atılan bir iftira olduğunu ortaya koyan yargı onların bu açık suç girişimine de kayıtsız kalmayacaktır. Bugünden itibaren gerek yazılı gerekse sözlü olarak yaptıkları açıklamalarla şahsıma karşı karalama kampanyası düzenleyen ve buna ortak olan herkesle ayrı ayrı yargı önünde hesaplaşacağım.

Bu vesileyle şahsıma atılan iftiranın ilk gününden yargı tarafından haklı olduğum ortaya konana kadar bundan sonra da desteğini benden esirgemeyecek başta avukatlarım olmak üzere tanıdığım, tanımadığım herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Gönderdiğim mesajlara cevap vermeye yetişemediğim binlerce insana buradan şükranlarımı sunuyorum. Baş tacısınız.”

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı