Talat Bulut’un yerine gelecek isim hazır

Talat Bulut'un yerine gelecek isim hazır

Son olarak geçtiğimiz günlerde, taciz edildiğini iddia eden set işçisinin avukatı tarafından yapılan itiraz’da reddedilip, takipsizlik kararı onanınca bu mesele kapanıp gider dendi ancak onama kararı da suların durulmasını sağlamadı.

Bayramdan önce 3 gün çekimlerinin yapılması planlanan ancak sekteye uğrayan, geçtiğimiz Cumartesi günü de dizinin oyuncularından Onur Tuna’nın paylaşım ile çekimlerine başlandığı duyurulan Yasak Elma için, dizi devam edecek mi etmeyecek mi, Talat Bulut kalacak mı kalmayacak mı soruları hala oldukça taze bir konu.

Bu kadar fazla soru işareti olunca dizinin akıbeti tehlikeye girer mi endişesi dizinin hayranlarını etkiliyor ancak görünen o ki dizinin devam etmesine yönelik herhangi bir tehlike bulunmuyor.

Ancak Talat Bulut için aynı durum geçerli değil. Yapım ekibi, oyuncu ve set ekibi içerisinde Talat Bulut’a olan isteksizlik, Fox yönetiminde de bulunuyor. Medyapım’ın da bu konuda nasıl bir karara varacağı ise en merak edilen nokta.

Talat Bulut’un akıbeti ile ilgili bomba iddia ise Sina Koloğlu’ndan geldi. Köşesinde yer verdiği yazısında, “Bulut olmasa da… Dile getirilmese de, toplantılarda yeni ismin bile hazır olduğu kanaatindeyim.” diyerek Talat Bulut’un gönderilebileceği sinyallerini verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*