Tam Nurgül Yeşilçay’lık

Tam Nurgül Yeşilçay'lık

Gülperi’de yönetmenin başarısı, senaryonun kalitesinden daha çok Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in yeteneğini izleyeceğiz. Hiç şüphe yok ki, bu dizi kendisine alıcı bulursa bunu sağlayacak olan bu iki ismin rolünü hakkı ile vermesi olacak.

Yorgun ama yıkılmayan, ayakta durmak için var gücü ile çırpınıp, çocuklarını kazanmaya çalışan bir anne’yi oynayacak olan Nurgül Yeşilçay için ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Çünkü bu rol tam Nurgül Yeşilçay’lık.

Güzel oyuncunun “anne” karakterlerinin altından başarı ile kalktığı pek çok projesini biliyoruz. Bu sefer başa çıkması gereken sorunlar hem daha büyük hem de geri kazanması gereken çocukları var. Tadına doyulmayacak bir oyunculuk izleteceğine hiç kuşku yok.

Timuçin Esen için bu rol alışık olduğu bir rol değil, daha önce bu tarz bir rolde kendisini izlemedik ama sevmesini bilen adamı oynadığı çok dizi ve filmini ağzımız açık seyrettik. Mutlaka iki isim arasında bir aşk yaşanacak ve Esen’de, Hırsız Polis’te, Vicdan’da ve diğer yer aldığı yapımlarda olduğu gibi seven adam nasıl olur bir kez daha gösterecek.

Antep coğrafyasında geçecek olmasının da diziye katacağı tadı sabırsızlıkla bekliyoruz. Reytingi bol olsun diyelim, hadi hayırlısı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*