Tangalı fotoğraf paylaşan Hatice’den ‘5 vakit namaz kılıyorum’ açıklaması

Tangalı fotoğraf paylaşan Hatice'den '5 vakit namaz kılıyorum' açıklaması

Sosyal medyayı etkin kullanan ünlü isimlerden biri olan Hatice, bilhassa paylaştığı tanga’lı fotoğrafları ile çok kez haber olup, magazin gündeminin dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Kısa bir süre önce 2. sayfa programına konuk olan, o dönem teve2’de yayınlanan programda gülme krizine girdiği esnada frikik veren Hatice, bu kez aynı programa Kanal D ekranlarında konuk oldu.

Bu defa da programda kahkahalara boğulan Hatice, poposu ile ilgili yöneltilen soru için, “Ayağa kalkayım da bakın” deyince, ekranı başındakileri de programın sunucularını da şaşkınlığa uğrattı.

Son günlerde kalçası ile ilgili spekülasyonlar çıkan Hatice, “Benim kalçamda bir şey yok. Ayağa kalkayım da check edin. İnsanlar neden gördükleri şeylere inanıyorlar? Görmedikleri şeyler de var” diye konuştu.

BEN ŞOV DÜNYASINDAYIM, YERİ GELECEK ŞOVUMU YAPACAĞIM

“Sabah 06.00’da kalkıyorum. İnsanlar bana ‘ünlüsünüz neden bu kadar erken kalkıyorsunuz’ diyorlar. Ben herkese ‘namaz kılıyorum’ diyemem. Ben inanılmaz inançlı bir insanım. Erken kalkıyorum çünkü beş vakit namaz kılıyorum.

Evimde çok başkayım. Babamın evinde de uzun etekler giyen bir insan değildim. Ben mayomu da giyeceğim, mayokinimi de giyeceğim, tangamı da giyeceğim. Haber olsun diye çekmedim. Herkes yediğini içtiğini paylaşıyor. Instagram bunun için değil mi? Her gün spor yapıyorum. Spor salonundan fotoğraf paylaşıyorum ‘bıktık’ diyorlar. Bu insanlara ne yapsam yaranacağım?

Ben şov dünyasındayım. Yeri gelecek şovumu yapacağım. İbadetlerim Allah ile benim aramda.” diye konuştu.

Sosyal medya üzerinden ünlü kadın isimlere Arap erkeklerin yaptığı tekliflere istinaden kendisi ile ilgili de bir örnek veren şarkıcı, bilhassa Dubai’deki iş insanlarından çok fazla özel mesaj aldığını ifade etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*