Tarkan’dan Türk lirası tarifesi

Tarkan'dan Türk lirası tarifesi

Habertürk’te yer alan habere göre, megastar Tarkan, yıllardır dolar olarak belirlediği konser ücretini, döviz kurunda ki belirsizlik karşısında organizatörlerin sesine kulak vererek, ücretini ürk lirası olarak alacak.

Türk lirası alacak

Organizatörlerde megastar’ın bu kararına müteşekkir oldu. Dünyaca ünlü şarkıcı Türkiye’de ki konserlerinden ortalama 200 bin, yurt dışından ise 400 bin dolar alıyor. Konser ücretini belirleyen ise konser vereceği yerin İstanbul’a olan mesafesi, kapasitesi ve konserin ne konseri olduğu olduğu oluyordu.

Her yıl verdiği üzere, Harbiye’de günlerce devam eden konser serisine bu yılda devam edip etmeyeceği günler içerisinde belli olacak. Çiçeği burnunda baba olan Tarkan, bu yıl ailesine vakit ayırma amacı ile konser vermeme kararı almıştı ancak kendisine olan ilgi ve yüksek talebe duyarsız kalamadı. Yine de tam kesinleşmedi. Mevsimsel durumuna göre, sanatçının konser kararı ve takvimi önümüzdeki hafta netlik kazanacak. Eylül’de konser için geç kalan ve ekim ayını planlayan Tarkan ve kurmayları, Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nün ekim ayı verilerine göre konsere en uygun günleri belirleyerek tarih ve konser sayısına karar verecekler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*