Tayanç Ayaydın ve Vildan Atasever, Sıfır Noktası dizisinin başrolleri oldu

Tayanç Ayaydın ve Vildan Atasever, Sıfır Noktası dizisinin başrolleri oldu

Yeni sezonda TRT 1’de başlayacak olan Sıfır Noktası dizisinin başrol oyuncuları Tayanç Ayaydın ve güzel oyuncu Vildan Atasever oldu. Dizinin önemli karakterlerinden biri olan Belediye başkanı rolü içinde görüşmeler sürüyor.

Pazar – Bir Ticaret Masalı filmi ile Altın Portakal kazanan ve son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan Tayanç Ayaydın ile yine bir başka Altın Portakal Ödüllü, son olarak Klavye Delikanlıları dizisi ile ekranlarda boy gösteren Vildan Atasever’i bir araya getiren Sıfır Noktası dizisinin yönetmenliğini ise Volkan Kocatürk üstlenecek.

Bir kaç yıl önce Zeytinburnu Belediyesi’nin yaptırdığı kapalı buz pateni pisti, çevredeki sokak çocukları ziyaretçilerin pisti ziyaret etmeyi bırakmasına neden oldu.

Bu gelişme üzerine Belediye Başkanı Murat Aydın radikal bir karar alıp, bu durumu lehlerine çevirdi ve rehabilitasyon maksadı ile madde bağımlısı olan bu sokak çocuklarını burada toplayarak bir buz hokeyi takımı kurdu. Ve bu sokak çocuklarından oluşan takım çeşitli şampiyonlarda elde ettiği başarılar ile Türkiye’nin gurur kaynağı oldular.

İşte Sıfır Noktası, tam da bu hikayeyi anlatıyor. Belediye Başkanı Aydın’ı oynaması için usta oyuncu Altan Erkekli ile görüşmelerin sürdüğü bilgisi de kulislerde dolaşan iddialar arasında yer alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*