Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Tayanç Ayaydın ve Vildan Atasever, Sıfır Noktası dizisinin başrolleri oldu

Dizi Haberleri

Tayanç Ayaydın ve Vildan Atasever, Sıfır Noktası dizisinin başrolleri oldu

TRT 1’in yeni sezonda ekrana gelecek olan 3 dizisinden biri olan Sıfır Noktası ile ilgili hazırlıklar sürüyor.

Tayanç Ayaydın ve Vildan Atasever, Sıfır Noktası dizisinin başrolleri oldu

Yeni sezonda TRT 1’de başlayacak olan Sıfır Noktası dizisinin başrol oyuncuları Tayanç Ayaydın ve güzel oyuncu Vildan Atasever oldu. Dizinin önemli karakterlerinden biri olan Belediye başkanı rolü içinde görüşmeler sürüyor.

Pazar – Bir Ticaret Masalı filmi ile Altın Portakal kazanan ve son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan Tayanç Ayaydın ile yine bir başka Altın Portakal Ödüllü, son olarak Klavye Delikanlıları dizisi ile ekranlarda boy gösteren Vildan Atasever’i bir araya getiren Sıfır Noktası dizisinin yönetmenliğini ise Volkan Kocatürk üstlenecek.

Bir kaç yıl önce Zeytinburnu Belediyesi’nin yaptırdığı kapalı buz pateni pisti, çevredeki sokak çocukları ziyaretçilerin pisti ziyaret etmeyi bırakmasına neden oldu.

Bu gelişme üzerine Belediye Başkanı Murat Aydın radikal bir karar alıp, bu durumu lehlerine çevirdi ve rehabilitasyon maksadı ile madde bağımlısı olan bu sokak çocuklarını burada toplayarak bir buz hokeyi takımı kurdu. Ve bu sokak çocuklarından oluşan takım çeşitli şampiyonlarda elde ettiği başarılar ile Türkiye’nin gurur kaynağı oldular.

İşte Sıfır Noktası, tam da bu hikayeyi anlatıyor. Belediye Başkanı Aydın’ı oynaması için usta oyuncu Altan Erkekli ile görüşmelerin sürdüğü bilgisi de kulislerde dolaşan iddialar arasında yer alıyor.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı