This is Us uyarlamasında kadro tamamlandı

This is Us uyarlamasında kadro tamamlandı

Geçtiğimiz günlerde son olarak Özge Gürel’in görüştüğü ancak son anda kararından vazgeçerek Muhteşem İkili ile görüşmeye başlayan Özge Gürel’in ardından ana kadrosunu netleştiren This is Us, ABD’nin bir numaralı dizileri arasında yer alıyor.

Kadro netleşti

Aile, şefkat, dostluk, aşk ve vefa gibi değerlerin önemini gösteren dizi masal tadında bir anlatımı ile yüreklere dokunacağa benziyor. Medyapım gibi uyarlama işinin uzmanı bir yapımın elinden çıkacak olması ünlü dizi için de Türk izleyicinin umutlarını arttırıyor.

FOX ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin başrolünü Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan üstlenirken, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı ve Serkan Ercan gibi oyuncularda dizinin önemli karakterlerine hayat verecek.

This is Us dizisi ile ilgili konuşan Medyapım’ın patronu Fatih Aksoy diziyi, “Dizinin gerçekliği, gerçek hayatta “olabilecekleri” değil “olanları” içermesinden kaynaklanıyor. İzleyiciler bir dizi yerine kendi hikayelerini izliyormuş gibi hissedecekler.” sözleri ile anlattı.

Dizi ilk bölümü ile Ekim ayında Fox ekranlarında olacak.

This is US DİZİ KONUSU

Aynı gün otuz beşine basan dört insan… Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere… Cem (Celil Nalçakan) çok sevdiği karısı Reyhan’la (Songül Öden) doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine ve üçüzleri kucaklarına alacaklarına inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.

Beş yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in (Birkan Sokullu) asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek, ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir.

Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un (Olgun Toker) bir sırrı vardır. Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.

Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan), otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alır. Bugüne kadar hayatı umduğu gibi gitmemiştir ve artık dizginleri ele almanın vakti gelmiştir. Ne pahasına olursa olsun zayıflayacaktır. Hiçbir şey onu yolundan alıkoyamaz. Aşk dışında…

Bu beş insanın başına ne gelirse gelsin, onların bildikleri bir şey var; Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*