Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Timuçin Esen’li Müslüm filmindeki Sevda Yüklü Kervanlar şarkısının klibi yayında!

Film Haberleri

Timuçin Esen’li Müslüm filmindeki Sevda Yüklü Kervanlar şarkısının klibi yayında!

Timuçin Esen’in merhum sanatçı Müslüm Gürses’i oynadığı, ‘Baba’ lakaplı sanatçının hayatını anlatan Müslüm filminde ki Sevda Yüklü Kervanlar şarkısı, platformda yerini aldı.

Rekor kıran Müslüm filminin Sevda Yüklü Kervanlar şarkısının klibi yayında!

Vizyonda büyük bir başarı elde eden, hikayesi ile izleyen herkesi göz yaşlarına boğmayı başaran Müslüm filminde kendi sesi ile Sevda Yüklü Kervanlar şarkısını söyleyen Timuçin Esen’in bu performansı, filmde ki görüntülerden derlenen bir video ile video paylaşım platformu Youtube’da beğeniye sunuldu.

Timuçin Esen’in, DMC etiketiyle yayınlanan “Müslüm Baba Orijinal Film Müzikleri” albümünde yer alan “Sevda Yüklü Kervanlar” isimli şarkısının video klibi, Youtube’da yayınlandı.

Türk sinemasının pek çok rekorunu egale ederek, 4.5 milyona yakın insanı sinema salonlarına çeken filmde, sözü Selahattin Sarıkaya’ya ait olan Sevda Yüklü Kervanlar’ı, başarılı oyuncu Timuçin Esen kendi sesi ile seslendirdi.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı