Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Titanic 2 filmi geliyor!

Film Haberleri

Titanic 2 filmi geliyor!

Vizyona girdiği 1997 yılında büyük ses getiren, 11 dalda oskar kazanan Titanic filminin ikincisi için tarih verildi.

Titanic 2 filmi geliyor!

James Cameron’un senarist ve yönetmenliğinde 1997 yılında vizyona giren, 11 oskar ve bunun dışında 113 ödülü bulunan Leonardo DiCaprio, Kate Winslet ve Billy Zane’in başrollerinde yer aldığı Titanic filminin ikincisi çekiliyor.

1912’de çıktığı ilk seyahetinde batan Titanic’in aslına sadık kalınacak olan modern versiyonu, Çin merkezli CSC Jinling RMS 500 milyon dolar bütçe ile çekilecek ve 2022 yılında vizyona alınacak.

Gemi ilk seferini İngiltere’nin Southampton şehrinden Newy York’a yola çıkacak olan Titanic, 106 yıl önce yaşanan faciayı bir kez daha beyazperde’de sinemaseverler ile buluşturacak.

Bol ödüllü film o dönem vizyona girdiği finali ile oldukça eleştirilmiş, Jack’in ölümü insan doğasına zıt olması ve biraz bilim katılsaydı, kurtulabilirdi eleştirileri getirilmişti.

Bakalım yeni versiyonu nasıl olacak..

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı