Tolgshow final bölümü ile veda ediyor

Tolgshow final bölümü ile veda ediyor

Program için henüz final kararı açıklanmadığında, düşen reytingler ve ilginin azalması sonrasında yeni bir heyecan katacak bir şeyler yapılması gerektiğinin altını çizdiğimiz Tolgshow, reyting kurbanı oldu. Final bölümü ile bu Cuma yayın hayatına veda edecek.

Her hafta ünlü bir konuğu ağırlayarak önce sohbet edip, ardından da konuğu ile izleyenleri güldüren bir oyuna imza atan Tolga Çevik, programın ikinci perdesinde de kendi ekibi ile birlikte gelenekselleşen ‘Arkadaşım’ ile doğaçlama bir komedi ortaya koyuyordu.

Bu konsept ile istenilen başarı elde edilemeyen program, ünlü oyuncu Begüm Kütük’ü konuk edeceği son bölümü ile ekranlara gelecek, izleyenleri kahkahaya boğan bir veda sunacak.

Begüm Kütük ile sahneleyeceği oyunda, 9 kız kardeşi olan naif erkek ‘Arkadaşım’ı oynarken, güzel oyuncu Begüm Kütük’te, sert ve maço kadın rolü ile ekranlarda olacak.

TATİL ZAMANI

Bu finalin kalıcı bir son değil, kısa süreli bir ara olduğunu nitelercesine, ikinci perde’de ‘BAY BINGIL’ karakteri ile sahnede olacak. Eniştesi ile birlikte Karadeniz tatiline çıkan Bıngıl, yolda hamile bir kadın ile karşılaşıp ona yardım edince, tatilinin planladığı gibi gitmeyeceğini geç fark edecek.

TOLGSHOW’un final bölümü 21 Eylül Cuma saat 23.30’da Fox ekranlarında olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*