Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Tolgshow’da işler istendiği gibi gitmiyor

Televizyon

Tolgshow’da işler istendiği gibi gitmiyor

Arkadaşım ve gizemli yönetmen eşliğinde yıllarca muazzam bir başarı yakalayan Tolga Çevik, yeni bir format ile ekranlara döndüğü Tolgshow, reytinglerde beklentilerin uzağında kalmaya devam ediyor.

Arkadaşım karakteri ile ekrana geldiği dönemlerde, yayınlandığı ekranlarda oldukça uzun bir macera yaşayan Tolga Çevik ve yönetmen Fırat Parlak, aynı ahengi Tolgshow’da bir türlü yakalayamadı.

Eski programlarına göre farklı bir format ile ekrana çıkan, ağırladığı konuk ile talk şov sonrasında oyun sahnelemeye geçen Tolgshow’da ağırlanan konukların yeterince verimli olmaması da izleyici de isteksizlik yaratmışa benziyor.

Geçtiğimiz Cumartesi ekranlara gelen yeni bölümünde 1.29 reyting alarak total grubu 19. sırada tamamlayan Tolgshow, bir önce ki haftada 1.56 reyting ile kendisine 14. sırada yer bulmuştu.

Bu reyting Fox Tv için yeterli görülmüyor. Öyle ki programın devam ettirip, ettirilmemesi konusunda kanal yönetiminde bir kararsızlık hakim. Başarılı ismin programını ayakta tutabilmesi için daha aktif ve etkili konuklara ihtiyaç var gibi görünüyor.

Ya da bir başka olasılık olarak eski format’a dönüş yaparak, yayından kaldırılmamak adına yeni bir hamle de bulunulabilir. Hoş, her iki durumda da Tolgshow’un veda etmesi söz konusu olabilir.

Bize kalırsa da en kritik nokta, yayın saatinin biraz daha erkene alınması. Tolgshow’un 20 yıllık bir Beyazshow olmadığını fark ederek, hangi saatte yayına girerse girsin, takip edilir düşüncesi hakimse bu düşünceyi de bir an önce kafalarından silmeleri gerekiyor.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı