Total’e yeni yüz! Kenan İmirzalıoğlu’nu benzinliğe götürdü!

Total'e yeni yüz! Kenan İmirzalıoğlu'nu benzinliğe götürdü!

Son günlerde adı Çukur dizisi ile anılan ünlü oyuncunun reklam yüzü olduğu kampanyada, “Türkiye’nin enerjisi güzel” sloganı ile hazırlandı. Reklam filminde TOTAL yakıt istasyonlarının seyir yolculuğunda mücadele eden vatandaşlara güç ve enerji vermek için gösterdiği çaba konu ediliyor.

Yayınlanan reklam filminde, gündelik hayatlarına ilişkin hikayeler anlattığı insanların özel anları gösteriliyor. Türkiye’nin birden fazla bölgesinde çekilen ve 8 gün gün süren reklam filmi dijital mecralarda beğeniye sunuldu.

Babası Erdoğan Demirören’in vefatı ile holdingin yönetim kurulu başkanlığına getirilen Yıldırım Demirören, yeni kampanyaları ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

BENZİNLİĞE GÖTÜRDÜ

“Total Oil Türkiye A.Ş, yüzde 100 yerli ve milli bir akaryakıt dağıtım şirketi olarak tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Demirören Grubu’nun tüm şirketlerinde olduğu gibi Total Oil Türkiye A.Ş. de Türkiye’ye değer katmak, ülkemize ve insanımıza hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışıyor.

TOTAL Oil Türkiye, önümüzdeki dönemde de istasyon yatırımlarını artıracak ve her zaman olduğu gibi tüm Türkiye’yi kucaklayacak. Bu topraklarda yaşamanın kıymetine ve insanımızın güzel değerlerinin başlı başına birleştirici bir unsur olduğuna dikkat çeken bu kampanyanın hizmet anlayışımızı ve insana önem veren bakış açımızı çok başarılı bir şekilde aktardığını düşünüyorum.” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*