TRT’den açıklama geldi! Burak Özçivit Diriliş Ertuğrul’da bu sene yok!

TRT'den açıklama geldi! Burak Özçivit Diriliş Ertuğrul'da bu sene yok!

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunun nasıl olacağı, Burak Özçivit’in yeni sezonda ne zaman yer almaya başlayacağı, Osman Gazi hikayesinin ne zaman ekranlara geleceği yılan hikayesine dönmüşken, TRT’de birinci ağızdan açıklama geldi.

TRT 1 Kanal Koordinatörü Kurtuluş Zeydan, “Çarşamba akşamları bu sezon da Diriliş Ertuğrul olarak devam ediyoruz.” dedi. Artık bekar olan Ertuğrul Gazi için yeni bir aşk senaryosu yazıldığını da duyuran Zeydan, Ertuğrul’u düşmanının kız kardeşine aşık edeceklerini şu sözleri ile açıkladı:

“Umarım ekim ortasında girebiliriz. Hikaye dönüşüyor. Tarihsel süreçte Kayı obasının yükselişi ana aksımız olarak devam ediyor. Ama Ertuğrul Söğüt’e yerleşiyor. Biliyorsunuz Ertuğrul artık bekar. Ve onu aşık etmemiz gerekiyor. En büyük düşmanının kız kardeşine aşık olacak. Bu karakteri Hande Soral canlandıracak. Seyircimiz rahat olsun, Diriliş’i birinci sezon işi izliyormuş gibi izleyecekler. Diğer konuya gelince; biz Burak Özçivit’i seviyoruz ve bu projede olması hepimiz için büyük bir kazanç olacak. Ancak doğru konumlandırma için biraz sabırlı olmamız ve zamana bırakmamız gerekiyor.”

Diğer yandan bu açıklama Burak Özçivit ile ilgili de yakın zamanda kendisini dizide göremeyeceğimizin de işareti oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*