Türkler onlara, onlar Türkiye’ye hayran kaldı

Türkler onlara, onlar Türkiye'ye hayran kaldı

BKM’nin düzenlediği organizasyonlarda bugüne kadar konser bileti en hızlı tükenen yabancı konser olma başarısı yakalayan Imagine Dragons, Istanbul Blue Night kapsamında geçtiğimiz akşam sahne aldı.

Konser öncesinde Nusr-et’te yemek yiyen ekip sahneye çıktığında, grubun solisti Dan Reynolds “İlk kez Türkiye’ye geliyorum ama bunun son olacağını sanmıyorum, muhteşem bir ülke, muhteşem bir şehir burası. İnanılmaz bir kültüre, şahane lezzetlere sahipsiniz. Sizi ve enerjinizi kalpten hissediyorum” diye konuştu.

Türkiye’den ve Türk’lerin kendilerine olan hayranlığı ile coşkusu dahada artan grup, muhteşem bir konsere imza atarken, sahneye uzatılan Türk bayraklarını öpüp, ardından da sahnede diz çöküp, yere öptü. Ünlü solistin Türk bayrağın öpmesi konser alanında alkış tufanının kopmasına neden oldu.

imagine dragons Türk bayrağını öptü

Evolve turnesi kapsamında tüm Dünya’yı gezen Imagine Dragons, bu vesile ile de ilk kez İstanbul’da sahne almış oldu. 2.5 saat kadar sahnede kalan ABD’li grup, 18 şarkı seslendirdiği gecede, İstanbul’lulara unutamayacakları bir performans sergiledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*