Tüyler Ürperten Baba Vanga Kehanetleri! Türkiye ve ABD İçin Ne Dedi?

Balkanların Nosradamus’u olarak kabul edilen gözleri görmeyen kahin olarak tanımlanan Baba Vanga’nın şimdiye kadar dünya üzerinde söylediği tüm kehanetler bir bir ortaya çıkmaya başladı. Daha önceki yıllarda yaptığı açıklamalarda 11 Eylül’den İngiltere’nin Brexit adımlarına kadar pek çok ayrıntıyı doğru bir şekilde bildi. Yaptığı kehanetlerin çıkıyor olması yeterince tüyler ürpertici bir durumken 2019 yılı için yeni tahminlerini de daha önceden sıraladığı belirlendi. Özellikle yaptığı tahminlerle yıllardır konuşuluyordu. En çarpıcı iddialar arasında ise Donald Trump hakkında söyledikleri yer alıyor. Yeni yıl kehanetleri arasında Türkiye var mı?

Bulgaristan’ın küçük bir köyünde yaşayan gözleri görmeyen bu kadın dünyada yaşanan olayları öncesinde nasıl bilebiliyor? Ne dediyse eksiksiz çıkan kadının söyledikleri bundan sonra da doğru olmaya devam ederse işimiz son derece zor gibi görünüyor. Yapılan araştırmalarda yaşlı kadının söylediği kehanetlerin neredeyse yüzde 85’i doğru çıkmış. Gözleri görmeyen, hayata dair hiç bir şeyin farkında olmayan bu yaşlı kadın söyledikleriyle korkutmaya devam ediyor. Şimdiye kadar bildiği kehanetler arasında 11 Eylül saldırıları, Prenses Diana’nın ölümü, DAEŞ sorunu, Arap Baharı ve İngiltere’nin Avrupa Birliği ile yaşadığı sorunlar yer alıyor.

Yeni Kehanetleri Son Derece Korkutucu!

Yaşlı kadın Baba Vanga 2019 yılı içinde yeni tahminlerde bulunmuş. Eğer kehanetleri gerçekleşirse dünya için son derece hareketli bir yıl yaşanacak gibi görünüyor. Yeni yılda tüm dünyayı etkisi altına alacak büyük bir tsunaminin yaşanacağını iddia etti. Bu tsunami sonrasında çok sayıda can kaybı meydana gelecek. En son 2004 yılında yaşanan ve 230 bin kişinin hayatını kaybetmesine neden olan tsunamiyi öncesinde tahmin etmişti. Yeni tahminlerine göre dev dalgaların yine Asya bölgesini vuracağını söylüyor.

En ilgi çekici tahminlerden birisi ise Rusya hakkında geldi. Yaşanacak gök olaylarının ardından ülkeye büyük bir meteorun düşeceğini söyledi. Dünyayı etkileyebilecek ve korkutucu bir diğer tahmini ise ekonomik oldu. Avrupa’nın ekonomisinde yaşanan çöküşlerin hızla devam edeceği ve parasal anlamda ciddi sıkıntıların yaşanacağını iddia etti.

Ünlü kahinin son zamanlarda çok popüler hale gelen Trump hakkında da söyleyecekleri son derece korkunç. ABD Başkanı Trump’un gizemli bir hastalığa yakalanacağını ve sonunda beyin travması geçirerek artık kulaklarının duymaz hale geleceğini söyledi. 1996 yılında hayatını kaybeden kahin kadının söyledikleri hala takip ediliyor. Şimdiye kadar söylediği kehanetlerin neredeyse hepsinin gerçekleşmesi 2019 yılı için yaptığı kehanetler hakkında endişelere sebep oldu. Yıllar önce İkinci Dünya Savaşı’nın sonucunu bilen kadın daha pek çok tahmine imza atmış.

1996 yılında hayatını kaybeden kadının neredeyse her yıl için çeşitli tahminleri bulunuyor. Daha önce 51. yüzyılda Dünyanın sonunun geleceğini tahmin etmişti. Şimdilerde aramızda olmayan kahin kadının arkasında bırakmış olduğu felaket senaryoları hiç iç açıcı değil. 2019 yılı için yaptığı tahminlerin gerçekleşmesi halinde dünyayı zor zamanlar bekliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*