Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

TV 8’e transfer olan Adını Sen Koy dizisinin yayın saati değişti

Dizi Haberleri

TV 8’e transfer olan Adını Sen Koy dizisinin yayın saati değişti

Ana oyuncu kadrosunun değişmesi ile birlikte yaşadığı reyting kaybı sonucunda Star Tv’de final yapan, geçtiğimiz hafta içi TV 8’de yayınlanmaya başlayan Adını Sen Koy dizisi ile ilgili flaş bir değişiklik yaşandı.

TV 8'e transfer olan Adını Sen Koy dizisinin yayın saati değişti

Bu yıl dizilerde atılım yapmayı planlayan, bu uğurda Jet Sosyete’yi transfer eden ve Kızım dizisini izleyici ile buluşturan TV 8, gündüz kuşağı içinde Star’da final yapan Adını Sen Koy’u transfer etmişti.

Büyük umutlarla kanala transfer edilen Adını Sen Koy, geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde toplam izleyici grubunda ilk 100’e bile giremedi. Bu kötü sonuçlar ile, Star Tv’deyken bitmesine neden olan reytinglerden bile daha az izlenme elde eden dizinin yayın saatinde değişikliğe gidildi.

5 Kasım’dan bu yana 18.45’de TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşan, Cenk Torun, Özlem Deniz Durmaz, Tuğçe Ersoy Gökberk Demirci, Mert Öcal ve Dünya Aydoğdu’nun başrollerini paylaştığı Adını Sen Koy artık öğle saatlerinde yayınlanacak.

12 Kasım Pazartesi’den itibaren Adını Sen Koy, yeni bölümleri ile 12.45’de ekranlarda olacak.

Dizinin başrol oyuncularından Azize’yi oynayan Deniz Durmaz, dizilerinin TV 8’e transfer olması sonrasında, “Yeni kanalımızda çok mutluyuz ve umutluyuz. Bizi yalnız bırakmayan seyircilere teşekkür ederiz.” demişti ancak izlenme oranları bu şekilde seyrederse, Star Tv’nin aldığı kararı, TV 8’inde alması şaşırtıcı olmayacaktır.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı