Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

TV 8’in yeni dizisi Kızım’ın yayın tarihi belli oldu

Dizi Haberleri

TV 8’in yeni dizisi Kızım’ın yayın tarihi belli oldu

Medyapım’ın yapımını, Fatih Aksoy’unda yapımcılığını üstlendiği, TV 8 ekranları için hazırladığı isminin Bir Küçük Öykü olması beklenen yeni dizinin ismi konusunda değişikliğe gidildi, yeni dizinin adının başka olduğu öğrenildi.

Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ı bir araya getiren, Medyapım’ın bir başka uyarlama projesi olan, TV 8 ekranlarında yayınlanacak dizinin adı için “Kızım” da son karar kılındı.

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan yeni dizinin yönetmenliğini Gökçen Usta Çağlar üstlenirken, dizinin oyuncu kadrosuna da son olarak Tugay Mercan dahil edilmişti.

Uyarlandığı yapımın adı My Fair Lady olan Kore dizisinde, yani uyarlanacağı dizinin orjinal konusu ise şöyle:

Anne ve babasını küçükken kaybetmiş ama zengin bir kız, yaramaz, hırçın tavırları ile dedesine kök söktürmektedir. Sorumsuz ve çocuksu hareketleri ile dedesini çılgına çeviren kızın hayat hikayesi romantik komedi türünde ekranlara gelmektedir. Dede en sonunda bir kahya bulur ve macera o anda başlar.

Kızım dizisinde de bu senaryo üstünden mi ilerlenir, yoksa belli noktalarda feyz mi alınır, nasıl bir yol izleneceği şimdilik belirsizliğini koruyor. Önümüzdeki süreçte bu da daha netleşecektir.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı