Ufak Tefek Cinayetler 33. bölümü için yeni sezon öncesi bir tanıtım daha!

Ufak Tefek Cinayetler 33. bölümü için yeni sezon öncesi bir tanıtım daha!

Ufak Tefek Cinayetler’in 33. bölümü için paylaşılan yeni tanıtımda, Merve’nin ağzından dökülen, Zamanla her şey daha karmaşık fakat daha heyecanlı bir hale geliyor, basit bir haysiyet mücadelesinden fırtınalı bir savaşa dönüşüyor! sözleri yeni sezon için Merve ve Oya arasında yaşanacaklar için “ön tanıtım” niteliğinde idi.

Taylan, Emre Çelen’in sarmaşık’a taşındığını Pelin’e söylediğinde, Pelin’in verdiği tepki, elinden bardağını düşürmesi izleyicide ne alaka? dedirtti. Emre Çelen ile Pelin arasında geçmişten gelen bir bağ mı vardı?

Yeni sezonun psikopatı olan nam-ı diğer ‘El Turco’ Kerim Adil Sağlam’ın Merve’nin elini sıkarak, beni özledin mi demesi de dizi için sabırsızlıkla bekleyenleri biraz daha sabırsızlandırdı.

Belli ki bu sezon Pelin ve Emre Çelen ile Kerim ve Kerim’in geçmişinden kesitlerle veya geçmişlerine dair anlatılacak hikayelerle sıkça karşılaşacağız. Tüm bu soruların cevapları 18 Eylül Salı günü yeni sezonuna başlayıp, 33. bölümü ekranlara geldiğinde ortaya çıkmış olacak! Sabret, sabredebilirsen şimdi..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*