Ufak Tefek Cinayetler’de ‘Kerim’in derdini erken mi öğrendik?

Ufak Tefek Cinayetler'de 'Kerim'in derdini erken mi öğrendik?

Dizi yayınlandıktan sonra okurlarımıza dizide ki mantık hatalarını buradan paylaşmıştık. Nelerdi onlar? Esmer bebeğin kısa sürede sarışına evrilmesi, 5 aylık bebek mucizesi derken uzayıp giden, küçük kusurlar göze çarptı.

Neyse ki kusurları örten bir hikayesi vardı ve kendini 1 sezon boyunca olduğu gibi, 2.sezonun ilk bölümü ile de izletmeyi başardı. Tabi diziyi ayakta tutan, oyunculuk kariyerinin zirvesini yaşayan Aslıhan Gürbüz’ün hayat verdiği Merve Aksak’ı da unutmamak gerekiyor.

Dizinin belki de 33 bölüm boyunca ekran macerasına devam edebilmesinin yegane sebebi onun oyunculuğu oldu. Bu fettan karakteri bir başkasına verselerdi, izleyici için bu kadar ‘sahip çıkılan’ bir karakter ortaya çıkmış olur muydu bilinmez ama o bunu başardı.

Gelelim yeni kasabımız El Turco’ya.. Malum diziye yeni katılan iki isim olan Osman Sonant ve Ushan Çakır’ın rolleri uzun süre merak edildi. Kerim Adil Sağlam’ın yeni sezonda kilit karakterlerden biri olacağı da ona özel tanıtım hazırlanarak ortaya kondu. Kim bu Kerim Adil Sağlam, derdi ne? diye merak edilen soru o kadar hızlı cevaplandı ki, ne gizem kaldı, ne heyecan!

Ufak Tefek Cinayetler ki 32 bölüm boyunca kimin öldüğünü göstermeyen, o ölüme uzanan hikayeyi ekrana taşıyıp, gizemin dibine vuran bir diziydi. Kerim Adil Sağlam’ın gizemi yok olunca da insan ister istemez, keşke her şey yaşansaydı da 2. sezonun finalinde ya da en azından 5-10 bölüm geçince El Turco’nun tüm bu yapacaklarını neden yaptığını gösterseydiler diyor.

Şimdi ise Kerim’in derdini biliyoruz! Para için kendisini terk eden Merve’den ve tabi ki hayatındakilerden intikam almaya geldi.. Yapacak bir şey yok, nasıl olsa kendisini izletiyor, herhalde Ay Yapım için önemli olanda bu!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*