Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Uğur Güneş, ‘Yılmaz’ rolü ile hayran bırakacak

Dizi Haberleri

Uğur Güneş, ‘Yılmaz’ rolü ile hayran bırakacak

Sezonun en merak edilen yeni yapımları arasına ön sıralarda yer alan Bir Zamanlar Çukurova’nın başrol oyuncularından Uğur Güneş, Yılmaz karakteri ile izleyenlerin gözlerinden yaşlar akıtacak.

TİMS&B ortaklığının yapımını üstlendiği yeni dizi de, Uğur Güneş’in hayat verdiği ‘Yılmaz’, aşkıyla imrendirecek, mertliği ile takdir edilecek, yaşadığı dram ileyse yürekleri dağlayacak.

Dizinin tanıtımları ile bile büyük sükse yapan, bir o kadar da izleyici sabırsızlandıran iddialı dizi de Güneş, annesi ve babası olmadan öksüz bir şekilde o yaşlara gelen, Yılmaz Akkaya karakterine hayat veriyor.

Çocuk yaştan itibaren bir tamirhanede ekmek parasını kazanmaya çalışan Yılmaz’ın en önemli karakteristiği cesareti ve dürüstlüğü olarak öne çıkıyor. Yılmaz, evlilik hayali kurduğu Züleyha için her şeyi yapmaya hazır bir aşıktır. Fakat ikisinin hayatını tamamen değiştiren gece, asla yapamam dediği şeyi yapmasına neden olur.

uğur güneş yılmaz akkaya bir zamanlar çukurova

İstanbul’da bir olmuş gönülleri ile samanlıkları seyran etme hayalleri kuran aşıklar kendilerini bir anda Adana’ya giden bir trende buluyor. Uğur Güneş, Yılmaz karakteriyle 50 yıl öncesinin Adana’sında mert ve sözünün eri bir adam olarak yaşadıkları ile seyircinin takdirini toplayacak.

Hikayesiyle herkesi heyecanlandıran “Bir Zamanlar Çukurova” dizisi yakında Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

uğur güneş yılmaz akkaya bir zamanlar çukurova

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı