Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ümit Ünker, oyunculukla farklı bir ün yakaladı!

Magazin

Ümit Ünker, oyunculukla farklı bir ün yakaladı!

Yazar ve girişimci olan, girişimciliğe yönelik kitaplar yazan ve şirketi bulunan Ümit Ünker, Çocuklar Duymasın’da rol almaya başladı.

Ümit Ünker, oyunculukla farklı bir ün yakaladı!

Geçtiğimiz haftalar itibari ile Çocuklar Duymasın’a konuk oyuncu olarak katılan yazar ve eğitmen Ümit Ünker, sahip olduğu başarıya rağmen, oyunculuk ile farklı bir üne kavuştu.

Artık sokakta kendisini görenler tarafından tanınmaya başlayan, Çocuklar Duymasın’da da ‘Ümit’ karakterine hayat veren isim, sokakta kendisine ismi ile seslenilmesine hala alışamadı.

Sokakta bir anda kendisine ‘Ümit’ diye seslenilince anlık şaşkın yaşadığını dile getiren yazar ve eğitmen, “hayatım boyunca yaptığım en farklı ve heyecanlı girişim oyunculuk oldu.” dedi.

Firması 100’lerce şirkete eğitim veren Ümit Ünker, “Oyunculuk bambaşka bir deneyimmiş. İnsanlar sokakta adımla seslendiklerinde ‘adımı nereden biliyorlar’ diye bir an şaşırıyorum” diye konuştu.

ümit ünker

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı