Umut Işığım bu ekip ile yürümez, koşar

Umut Işığım bu ekip ile yürümez, koşar

Dizinin en büyük reyting dopingi ise şüphesiz ki yakışıklı yıldız Sayışman olacak. Daha önce Galip Derviş ve Kalp Atışı gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Pirhasan içinde ilk melodram tecrübesi olacak olan diziyi harika şekilde ele alacağından kimsenin şüphesi yok.

Ekipten çok umutlular

Diziyi ayakta tutması beklenen bir diğer isim olarak ise, büyük izlenme başarıları elde eden Adını Feriha Koydum, Asla Vazgeçmem ve Yasak Elma gibi yapımlarında senaryosunu kaleme alan Melis Civelek olarak görülüyor. Malumun ilanı olduğu üzere senaryo iyi olmazsa dizileri ayakta tutmaya oyuncuların popülerliği de yetmez, ki bunun çokça örneğini vermek mümkün.

Siyah İnci dışında oyunculuk kariyerinde kısa sürede finale giden bir yapımı olmayan Tolgahan Sayışman’a partnerlik edecek olan Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı’nın da Diriliş Ertuğrul ile Adını Sen Koy’da ki başarılı performansları ortada. Tabi ustalığı ile diziye renk katacağından hiç şüphe duyulmayan Serhat Tutumluer’i de unutmamak gerekiyor.

Hal böyle olunca Umut Işığım dizisinin başarısızlıkla süren dizi yapımları için şeytanın bacağını kıracağına dair umutlar da oldukça yüksek. Bu isimler dışında Cem Uçan, Yağmur Özbasmacı Mermer, Feyza Civelek, Irman Örnek, Selahattin Paşalı, Serpil Gül, Yiğit Tuncay, Özlem Başkaya, Burak Çimen, Nihan Büyükağaç, Hamdi Alp yanı sıra konuk oyuncu olacak olan Alper Saldıran’ın yer alacağı dizinin konusu ise şöyle:

“Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerine yerleşir. Onu Köyceğiz’e bağlayan ilk şey Elif’in hayat sevinci olur. Elif’e aşık olmadan evlenip hayata tutunma kararı aldığında ise yeni ailelerinin tek eksiğinin bir bebek olduğunu biliyordur. Ancak Elif’in peş peşe bebeklerini kaybetmesi, ikisini de perişan eder… Ta ki bir bebeklerinin öldüğü sabah, denizden canlı bir bebek gelene kadar… Elif, bebeği Allah tarafından gönderilen bir hediye olarak alır. Bu tesadüf; Yılmaz, Elif ve kaybolan çocuğunu arayan Derya arasında herkesin hayatını derinlemesine etkileyecek olaylara sebep olur.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*