Ünlü oyuncunun ablası Timuçin Esen’in hayranı çıktı

Gişede büyük bir başarı elde ederek, son 15 yılın en iyi Ekim ayı açılışına imza atan Müslüm filminde, Müslüm Gürses’i oynayan Timuçin Esen, oyunculukta ki ustalığı ile parmak ısırtıp, takdir görmeye devam ediyor.

Magazin sayfalarında görünmeyen, sadece işi ile gündeme gelen bir isim olan usta oyuncu, Müslüm filmi ile birlikte kendisine nispeten yabancı olan kitlelere de adını duyurmayı başardı. Dizi ve sinema dünyasını yakından takip edenler ise Esen’in ustalığına zaten aşinaydı.

Rolünü adeta yaşayarak oynayan, ustalığı ile en iyi erkek oyuncular arasına adını yazdıran Esen’in kendisine hayran bıraktığı isimler arasında ünlü bir oyuncunun ablası da yer alıyor.

Gülperi Dizi Setini Ziyaret Etti

Gülperi dizisinde başrolü paylaştığı Nurgül Yeşilçay’ın ablasının Timuçin Esen’e bayıldığı, Yeşilçay’ın yaptığı paylaşım ile ortaya çıktı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülperi dizi setini ziyarete giden Yeşilçay’ın ablası, kardeşi ve Timuçin Esen ile fotoğraf çektirdi.

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay da bu çekilen kareyi sosyal medya hesabından “Ablam da her Türk kadını gibi Timuçin Esen’e bayılıyor” notu ile paylaştı.

Ünlü oyuncunun ablası Timuçin Esen'in hayranı çıktı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*