Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ünlü oyuncunun ablası Timuçin Esen’in hayranı çıktı

Magazin

Ünlü oyuncunun ablası Timuçin Esen’in hayranı çıktı

Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gülperi dizisi ile ekranlara geri dönen Timuçin Esen’in hayranları arasında tanınmış simalarda yer alıyor.

Ünlü oyuncunun ablası Timuçin Esen'in hayranı çıktı

Gişede büyük bir başarı elde ederek, son 15 yılın en iyi Ekim ayı açılışına imza atan Müslüm filminde, Müslüm Gürses’i oynayan Timuçin Esen, oyunculukta ki ustalığı ile parmak ısırtıp, takdir görmeye devam ediyor.

Magazin sayfalarında görünmeyen, sadece işi ile gündeme gelen bir isim olan usta oyuncu, Müslüm filmi ile birlikte kendisine nispeten yabancı olan kitlelere de adını duyurmayı başardı. Dizi ve sinema dünyasını yakından takip edenler ise Esen’in ustalığına zaten aşinaydı.

Rolünü adeta yaşayarak oynayan, ustalığı ile en iyi erkek oyuncular arasına adını yazdıran Esen’in kendisine hayran bıraktığı isimler arasında ünlü bir oyuncunun ablası da yer alıyor.

Gülperi dizisinde başrolü paylaştığı Nurgül Yeşilçay’ın ablasının Timuçin Esen’e bayıldığı, Yeşilçay’ın yaptığı paylaşım ile ortaya çıktı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülperi dizi setini ziyarete giden Yeşilçay’ın ablası, kardeşi ve Timuçin Esen ile fotoğraf çektirdi.

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay da bu çekilen kareyi sosyal medya hesabından “Ablam da her Türk kadını gibi Timuçin Esen’e bayılıyor” notu ile paylaştı.

Ünlü oyuncunun ablası Timuçin Esen'in hayranı çıktı

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı