Ünlülerin yeni modası ‘taş evler’ oldu

Ünlülerin yeni modası 'taş evler' oldu

Murat Dalkılıç’ın İzmir’in iki yazlık noktasında taş ev alması, Kıvanç Tatlıtuğ’un yaz aylarını avcılık ile geçirdiği Bozburun’da yeni zodyak botunu bağlamak için taş ev arayışına girmesi ardından Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin de taş evlerden memnun kaldığı görüldü.

Bu sene ekranlarda yer almayacak gibi gözüken çift, geçtiğimiz yaz ayında lüks tekneleri yanı sıra, doğa ile iç içe, bahçesine hamak kurulu olan bir evde tatil yaptılar. Evi göstermeseler de evlerinin civarında çekilen fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşmayı da ihmal etmediler.

Taş Evler

Eylül ayına girdik ama sıcaklar hala bitmediği için, yaz’a veda edemeyip, Marmaris Selimiye’de ki tatiline devam eden çift, görüntülenmemek için yol’u olmayan, deniz üzerinden gidip gelinebilen tatil rotasına geri döndüler.

Kiraladıkları taş ev’de tatiline devam eden ünlü çift, ihtiyaçlarını ise zodyak bot ile gidip gelerek karşılıyorlar. Selimiye’yi ve kaldıkları taş evi çok beğenen çiftin evi satın almak içinde girişimlere başladığı söyleniyor.

Daha önce de Selimiye’de ev alan ancak o zaman bekar olan Kenan İmirzalıoğlu, aldığı fiyatın üç katına satarak önemli bir ticarete imza atmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*