Usta oyuncu Nur Sürer hangi dizinin kadrosuna katıldı

Usta oyuncu Nur Sürer hangi dizinin kadrosuna katıldı

Son olarak, büyük umutlarla ekrana getirilen ancak reytinglerde beklentilerin çok altında kalarak kısa sürede veda eden Kayıtdışı ile izlediğimiz usta oyuncu Nur Sürer, yeni dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Basket maçı sahnesi ile açılışını yapacak olan Sanem Çelik, Tolga Tekin ve Miray Daner’li 1 Litre Gözyaşı, izleyenleri derinden etkileyecek, duygu yüklü anlar oluşturacak. Nur Sürer, umutların büyük olduğu dizi de Sanem Çelik’in hayat verdiği Figen’in annesi, eski hemşire Güzin’e hayat verecek.

Nur Sürer, Kayıtdışı öncesinde son 10 yılda Masum, Bana Artık Hicran De, Kasaba, Asi ve Ihlamurlar Altında gibi dizilerde rol aldı.

HİKAYESİ

15 yaşında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan, 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek hayat hikâyesini ekranlara uyarlayacak dizinin genel özeti şöyle olacak:

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*