Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Venedik Film Festivali’nde kırmızı halı şovu

Kültür Sanat

Venedik Film Festivali’nde kırmızı halı şovu

Dünya’nın en önemli sinema organizasyonlarından biri olan Venedik Film Festivali açılışını, La La Land ile adını sinema dünyasına yazdıran Chazelle’nin yeni filmi ‘First Man’ ile yaptı. Gecede kırmızı halı’da da şıklık yarışı yaşandı.

Ay’a ilk ayak basan astronot olan Neil Armstrong’un hikayesinin beyazperde’ye uyarlandığı First Man filminin galası renkli görüntülere sahne olurken, gecenin en dikkat çeken ismi derin yırtmacı ile sunucu Elisa Isoardi oldu.

elisa isoardi venedik film festivali

Festivalin açılışı, yönetmen Chazelle’nin Ryan Golsing ve Claire Foy’un başrolünü paylaştığı First Man ile yapıldı. Sinema, sanat ve televizyon dünyasının boy gösterdiği gecede, kırmızı halı üzerinde şıklık yarışı objektiflere yansırken, sunucu Isoardi’nin ise zor anları objektiflere yansıdı.

first man ekibi

İtalyan sunucu Elisa Isoardi şık kıyafeti ile tüm dikkatleri üzerine çekerken, derin yırtmacı nedeni ile de zor anlar yaşadı. Yürürken devamlı açılması nedeni ile frikik vermemek için yoğun çaba sarfeden Isoardi’nin eli devamlı olarak kasık bölgesinde idi.

elisa isoardi venedik film festivali

Adım adım yürüyen ünlü sunucu, eli ile kasık bölgesini kapatarak, yırtmacı yüzünden çamaşırının görünmemesi için adeta elbisesi ile mücadele etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı